Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Mindenképpen talán (2008)

Semai   2020. 09. 09.

Ez ez nagyon kellemes , szép film volt. Nekem nagyon tetszett. Ajánlom. :)

Deku   2017. 07. 23.

Meglepetést okozott nekem ez a film, mivel akkoriban még nem nagyon ismertem Ryan Reynolds munkásságát, viszont már itt megtudta magát szerettetni. Nagyon szíven üt és imádtam.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Kellemes kikapcsolódás mindenkinek aki szereti a romantikus filmeket. Ryan Reynolds eddigi egyik legjobb romantikus vígjátéka. Nagyon szimpatikusak a karakterek és az alaptörténet is nagyon érzelmes. Érdemes megnézni, mert meglepetésekben nincs hiány benne.

SzFa   2017. 10. 18.

Aranyos és érzelmes romantikus film jó humorral. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. Ajánlani tudom a filmet mindenkinek aki szereti a romantikát.

zsirafcica   2018. 06. 03.

Gyönyörű film. Nem hagyja, hogy csalódj a szerelemben és lemondj róla, mert teljesen mindegy hogy hány emberrel vagy együtt, mindig tudni fogod, hogy ki az igazi, és visszatérsz hozzá, csak úgy, mint a pingvinek. Egy életre választanak párt egymásnak... több»

Leoni   2016. 04. 30.

Valamiért nem lett nagyon sikeres ez a film akkoriban, pedig egy teljesen jól összerakott szerelmi élettörténetet vonultat fel, a férfi-nő barátság is érdekes benne, és olyan jó ötlet volt, hogy a gyerekének mesél a korábbi életéről az apa. Kedves, vicces, szívhez szóló film.

N.Béla   2016. 07. 25.

Aranyos és érzelmes romantikus film megfelelő humorral vegyítve. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. A színészek sokat hozzátesznek a film hangulatához és szeretetének megérdemléséhez.

zsanett0820   2015. 05. 26.

Ebben a filmben engem kizárólag a kislány szövege idegesített egy kicsit, ahogy fogalmazott, de ez nem rontott mégsem a filmen, ami ezt leszámítva nekem nagyon tetszett. Egyáltalán nem mondható annak a tipikus, romantikus vígjátéknak, annál azért tö... több»

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 10. 31.

Kellemes es hangulatos drámai vígjáték. Romantikus vígjáték műfajban megállja a helyét. Szórakoztató magával ragadó kis film beleillő színészi alakítás al és karakterekkel.

sonyxxx   2015. 06. 02.

Kedves, romantikus film, szerethető karakterekkel, amit igazából az teszi igazán különlegessé, hogy a történet mesélés nem a klasszikus módon történik. Kellemes film, kellemes szórakozást nyújtott nekem.

edessszilvia   2017. 11. 05.

A film címe már eleve figyelemfelkelő. Ez vezetett arra, hogy megnézzem. És nem bántam meg. Jó humorú, jó hangulatú, könnyed film, klassz színészekkel.

Macika   2016. 08. 17.

Átlagos romantikus vígjáték, ami egyszeri nézésre szórakoztató, de újdonságot nem adott. Kellemes, laza kikapcsolódás kellemes színészi karakterekkel. Közepes.

Moria99   2015. 08. 21.

Zseniális film, kötelezően többször nézős! Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott és néhol még meg is nevettetett.

Igob1   2016. 07. 24.

Zseniális vígjáték. Ez az egyik legjobban összerakott romantikus film amit eddig láttam. Zseniálisan egyensúlyoz a szomorú és a reményteli vidám történetfonalak között. Kár hogy olyan keveset adja a TV. Ha többet adnák valószínű híresebb is lenne a film.

tilino   2017. 02. 09.

A film címe és a főhős neve láttán szinte azonnal úgy éreztem, látnom kell a filmet. És nem is okozott csalódást, nagyon jól felépített, karakteres vígjáték, ütős viccekkel, jó humorral, izgalmas jelenetekkel, gesztusokkal.

Norcsi59   2015. 08. 24.

Ez a film több mint egy átlagos amerikai sablonos vígjáték. Elgondolkodik rajta az ember. A sztorija magával ragadó és reålis, råvilágít dolgokra. Ettől lesz más és érdekesebb mint a többi hasonló film.

Buborék   2015. 06. 28.

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

Bogi   2016. 04. 28.

Nagyon jó kis szerelmes történet. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ez az a tipikus amerikai romantikus vígjáték, amire még a pasikat is el lehet cibálni, mert olyan fergeteges humora van:D Sajnos mostanában egyre ritkább az ilyen stílusú, klasszikus kicsit sablonos romantikus vígjáték:/:) 8/10

Jozzsef   2015. 11. 23.

Kicsit bugyuta,egyszerű film de azért szórakoztató. Kicsit lehetett volna rövidebb is,mert túl sok újat nem mutatott ugyanazt a szerelmi szálat boncolgatta csak. Jobb kislányt is választhattak volna Maya szerepére,nekem annyira nem volt aranyos csak idegesítő.

Zzssuuzzssii   2016. 09. 21.

Aranyos, szórakoztató romantikus vígjáték. Vannak csöpögős részei, de összességében jól összerakott laza vígjáték aranyos szereplőkkel. Kategóriájában jó.

Maxima   2016. 12. 12.

Nem rossz, szórakoztató, laza vígjáték, de nincs különösebb mondanivalója, kissé üres film. Egyszeri nézésre azért szórakoztató, kellemes kikapcsolódást ad.

fazekasanett92   2016. 10. 28.

Figyelemfelkeltő és jópofa a címe, ahogyan maga a film is. A sokoldalú Ryan Raynolds a Mindenképpen talánban is nagyon hitelesen szerepel, vicces, humoros, érdekes és nagyon egyedi karakter.

kisssjanka   2018. 07. 25.

A két főhős miatt aranyos és szerethető vígjáték, többször is néztem és mindig jó kikapcsolódást nyújt. Hiába tűnik sablonos vigjátéknak, érzelmileg is megfogott a film.

zoll-e89   2015. 06. 01.

Nem vagyok híve túlzottan a romantikus filmeknek, bár így romantikus/vígjátékként már más a helyzet. Aranyos és szerethető filmet kaptunk Ryan Reynolds figurájában amúgy is van valami ami megkedvelteti a filmet. Így jó élménnyé vált ez is. :)

Wolowitz   2017. 05. 03.

Nem a romantikus filmek a kedvenceim viszont ez a film telitalálat volt. Könnyed kikapcsolódást tud nyújtani, kellemes humorával és romantikus stílusával.

Mócii   2015. 06. 26.

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

kadvan95   2017. 07. 16.

Gyönyörű film. A kislány annyira tehetséges és elragadó, remek választás. A néző pedig vele együtt találgatja, hogy a történetben ki lehet az anyukája. A cselekményszálak zseniálisan szövődnek össze. Szórakoztató, fordulatos, élményben gazdag műalkotás. Érdemes megnézni.

pilla92   2015. 02. 16.

Aranyos film:) Ryan Reynolds alakítása mint mindig jó volt,hozta a megszokott formáját. Kellemes délutáni kikapcsolódásnak tökéletes.

darkangel1231   2018. 07. 07.

Nagyon cuki film volt. Imádtam benne a kislányt, mert bölcs, és jobban ért az apukája szerelmi életéhez, mint ő. Ryan Reynolds is benne van a pakliban, amiért szeretem ezt a filmet, de legfőképp azért, mert érdekesen mutatja be Will életét, és egy p... több»

ironmind844@gmail.com   2016. 10. 12.

Egyik kedvenc filmem. Őszinte , aranyos, megható és valódi dolgokról mesél. A Happy End tényleg a kislány, mert Maya az egyetlen olyan "NŐ" Will életében, aki állandó helyet fog képviselni. Aranyos az is, hogy a kislány reménykedik, hogy a szülei újr... több»