Mindenképpen talán

Definitely, Maybe

2022.07.21 Klauka89

Lagymatag, unalmas, vontatott semmilyen film. A szereplőgárda egyébként nem volt rossz, szóval nem azon csúszott el a dolog. Csak egyszerűen annyira unalmasan lett elmesélve ez a szerelmi sokszög... Elizabeth Banks, Maya édesanyja akit a Másnaposok s... Több

2021.11.13 dandelion1983

Nagyon szeretem ezt a filmet, mert nem túl szirupos, mégis kellően romantikus és megható. Minden a helyén van, a sztori, a szereplők, a mondanivalója. Kategóriájában kiemelkedő alkotás. És az én kedvenc könyvem is a Jane Eyre, bár nekem csak egy példány van belőle.

2019.05.18 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás mindenkinek aki szereti a romantikus filmeket. Ryan Reynolds eddigi egyik legjobb romantikus vígjátéka. Nagyon szimpatikusak a karakterek és az alaptörténet is nagyon érzelmes. Érdemes megnézni, mert meglepetésekben nincs hiány benne.

2018.06.03 BaloghBogi42

Gyönyörű film. Nem hagyja, hogy csalódj a szerelemben és lemondj róla, mert teljesen mindegy hogy hány emberrel vagy együtt, mindig tudni fogod, hogy ki az igazi, és visszatérsz hozzá, csak úgy, mint a pingvinek. Egy életre választanak párt egymásnak... Több

2017.07.23 Deku

Meglepetést okozott nekem ez a film, mivel akkoriban még nem nagyon ismertem Ryan Reynolds munkásságát, viszont már itt megtudta magát szerettetni. Nagyon szíven üt és imádtam.

2017.10.18 SzFa

Aranyos és érzelmes romantikus film jó humorral. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. Ajánlani tudom a filmet mindenkinek aki szereti a romantikát.

2015.05.26 zsanett0820

Ebben a filmben engem kizárólag a kislány szövege idegesített egy kicsit, ahogy fogalmazott, de ez nem rontott mégsem a filmen, ami ezt leszámítva nekem nagyon tetszett. Egyáltalán nem mondható annak a tipikus, romantikus vígjátéknak, annál azért tö... Több

2016.04.30 Leoni

Valamiért nem lett nagyon sikeres ez a film akkoriban, pedig egy teljesen jól összerakott szerelmi élettörténetet vonultat fel, a férfi-nő barátság is érdekes benne, és olyan jó ötlet volt, hogy a gyerekének mesél a korábbi életéről az apa. Kedves, vicces, szívhez szóló film.

2016.04.28 Bogi

Nagyon jó kis szerelmes történet. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ez az a tipikus amerikai romantikus vígjáték, amire még a pasikat is el lehet cibálni, mert olyan fergeteges humora van:D Sajnos mostanában egyre ritkább az ilyen stílusú, klasszikus kicsit sablonos romantikus vígjáték:/:) 8/10

2015.10.31 [email protected]

Kellemes es hangulatos drámai vígjáték. Romantikus vígjáték műfajban megállja a helyét. Szórakoztató magával ragadó kis film beleillő színészi alakítás al és karakterekkel.

2017.11.05 edessszilvia

A film címe már eleve figyelemfelkelő. Ez vezetett arra, hogy megnézzem. És nem bántam meg. Jó humorú, jó hangulatú, könnyed film, klassz színészekkel.

2016.10.28 fazekasanett92

Figyelemfelkeltő és jópofa a címe, ahogyan maga a film is. A sokoldalú Ryan Raynolds a Mindenképpen talánban is nagyon hitelesen szerepel, vicces, humoros, érdekes és nagyon egyedi karakter.

2015.08.21 Moria99

Zseniális film, kötelezően többször nézős! Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott és néhol még meg is nevettetett.

2017.05.03 Wolowitz

Nem a romantikus filmek a kedvenceim viszont ez a film telitalálat volt. Könnyed kikapcsolódást tud nyújtani, kellemes humorával és romantikus stílusával.