Vélemények: Őrült, dilis, szerelem. (2011)

elekm90   2021. 02. 10.

Egész jópofa vígjáték, egy jóindulatú 4 csillagot kap tőlem. Alapvetően vicces volt, a casting remek, de néhány jelenetet túltoltak. Példaképp a filmvégi iskolai beszéd vagy a fiúk közötti verekedés az udvaron kikészített.

indingo   2017. 04. 11.

Már többször láttam és arra kellet hogy rájöjjek, hogy nincs benne semmi különös. Hétköznapi, már-mér ezerszer látott sztori, de valami miatt még is kellemes a film.

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 09.

Az Őrült, dilis szerelem volt az elmúlt évek legjobb romantikus vígjátéka. Elsősorban azért, mert összehozta az aktuális kedvenc színész páromat Emma Stone-t és Ryan Goslingot, akiknek nemsokára már olyan fantasztikus filmet köszönhettünk, mint a Kal... több»

Deku   2017. 07. 25.

Tipikusan az a film amit egyszer mindenképp muszáj megnéznie mindenkinek. Hisz a szerelemből mindenki részt vesz és ez bemutatja milyen kusza is tud az lenni.

dailyfilmsan   2017. 11. 05.

Még mindig jó! Hihetetlen sok a szeretet ebben a filmben és nagyon vicces, mindenképp megnézendő ! :D

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon kellemes romantikus vígjáték. Kicsit olyan mintha az Igazából szerelem stílusát próbálták volna átültetni ennek a filmnek a hangulatában. Egész jól működik benne a kémia és a szereplőgárda zseniális. Emma Stone volt talán a legütősebb ebben a filmben.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Kedvelem a filmet, de nem egy korszakalkotó darab. Érdekes a szereposztása és helyenként a történet is egész jó, de sok értelmetlen párbeszéd van benne.

VvV   2018. 10. 28.

Ki gondolta volna, hogy ez a páros évekkel később egy nagy sikerű filmben újra együtt játszik, amely számos OScar szobrocskát nyer. Az Őrült, dilis, szerelem egy meglepően jó romantikus alkotás.

Norbi   2018. 07. 09.

Túl sok ehhez hasonló film van, ami alapesetben még nem is rossz. De sajnos nem veszi fel a versenyt társaival . A színészek sem győztek meg teljes mértékben.

diumiu   2017. 06. 30.

Nagy kedvencem ez a film, annak ellenére, hogy nem kell világmegváltást várni tőle. A szereplőválogatás szuper, a poénok is jók, kellemes kikapcsolódás ez a film. Számomra azért is kedves ez a film, mert Emma Stone-t ebbe a filmbe láttam először, akit nagyon megkedveltem. A "Dirty Dancing" jelenet felejthetetlen. :)

Lonka   2017. 07. 23.

Egy-két párbeszédet szerintem félrefodítottak, na de mindegy. Hihetetlen, hogy Steve Carell mindig hasonló esetlen, béna és szerencsétlen karaktereket formál meg. A film egy erős közepes.

Greeta   2016. 09. 28.

Nem volt túl romantikus, sem túl humoros mégis egy kedvelhető alkotás. Egyszer-kétszer meg lehet nézni.

Timcsi   2016. 06. 20.

Egyszer meg lehet nézni, mert nem egy rossz film. Picit életszagú és aranyos a humora is.

petraszab   2020. 01. 08.

Tetszett, ahogy a végén összefutottak a szálak. Humoros volt, jók a karakterek és a jelenetek.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Ryan Gosling azóta is szexlistán van a nőknél :D Mégsem miatta, hanem a történet miatt szeretem, ahogy arról beszél, hogy milyen elsöprő ereje van, annak, amit kommunikálunk magunkról. A magyar szinkron újfent rémes.

BaloghBogi42   2018. 06. 03.

Nagyon jó film. A nehéz kezdés ellenére gyönyörű a lezárás. Bebizonyítja, hogy ha úgy érzed, hogy megtaláltad a Te Igazidat, azért mindig, minden körülmény közt megéri küzdeni. Ne zavarjon, ha cikinek érzed a helyzetet, csak tegyél meg Érte mindent.

Zsceeeka   2016. 04. 16.

Az egyik kedvencem lett a maga műfajában . Hiába vannak benne sablonos jelenetek vagy helyzetek , mégis mind jól sült el , nagyon jókat nevettem rajta és Steve Carrel-t is megkedveltem.

szabomarc   2019. 01. 14.

Annak ellenére, hogy a főszereplő gárdából egyedül Ryan Goslingtól nem kapok idegbajt, egész pozitív meglepetés volt a film, bár nem fog így sem a kedvenceim közé tartozni. Mindenesetre nem volt rossz.

Érdeklődő   2021. 02. 07.

Bárkivel megtörténhet

Egy olyan mozgókép szemtanúi lehetünk, amiben több szálon futó élethelyzeteket követhetünk nyomon. Az élet olykor a komoly helyzeteket is képes komolytalanná tenni. Biztos vagyok benne, hogy az olyan részek, amik egyeseket megmosolyogtatnak, másokat elszomorítanak. A filmnek pont ez a célja. Zaklatott lelkiállapotúaknak nem ajánlott.

Timike   2016. 08. 21.

Semmi extra nincs a filmben, többször látott sztori, de nézhető kategória neves szereplőkkel.

Olivér Rózsa   2017. 05. 05.

Remek film volt. Érdemes megnézni aki még nem látta. Vicces, leköti a figyelmet kellőképpen és nem várt csavarok vannak benne ami nagyon jól áll a filmnek!

authorgirlll   2017. 12. 30.

Szeretem ezt a filmet főleg Gosling miatt. A szülők szála annyira nem kötött le de a kis srác olyan cuki megmutatja milyen volt amikor mi voltunk a tízes éveink elején egy nagy szerelemmel.

hejnekem   2015. 05. 13.

Ez egy igazán humoros, de közben tényleg romantikus film. A vége kicsit túl amerikaias lett, de összességében jó szórakozást nyújtott, amihez hozzá tették a magukat a színészek is a jó teljesítményükkel.

raczdavidzsolt   2016. 04. 21.

Művészetbe csomagolt pornó vagy pornóba csomagolt művészet? Gaspar Noé egyszer már kiverte a biztosítékot Cannes-ban. Úgy tűnik továbbra is tartja magát ahhoz, hogy filmjeiben a szexmentes jelenetekből legyen a kevesebb és a moziból kijőve már ne is nagyon emlékezzünk rájuk.

Hablaty   2016. 10. 13.

A pénztárcás jelenetet imádtam. Helyes film, nem kell rajta sokat agyalni csak sodródsz a történésekkel.

Acropolis   2017. 03. 01.

Tipikus, sablonos megszokott amerikai romantikus vígjáték. Egyszer nézhető, felejthető film. A színészek is sablonosak, nincs semmi extra a filmben. Közepes.

edessszilvia   2017. 11. 05.

Steve Carell és Kevin Bacon filmjei mindig nagyon bejönnek, ezúttal sem okozott csalódást a film, mozgalmas, karakteres, izgalmas és hiteles, és nagyon jók a beszólások!

Prücsök   2015. 06. 30.

Nagyon nagy film. Van benne romantika, humor, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz, Ryan Gosling-ot és Julianne Moore-t még ki emelném. Ajánlom!

Zsuzsy   2017. 08. 22.

Megfogó, romantikus, de nem az a tipikus túl csöpögős film. A színészek alakítása nagyon meggyőző, profin hozzák a karaktert. Magával ragadó, kissé elgondolkoztató film.

VenuszProjekt   2015. 05. 27.

Nálam ez a film telitalálat volt, megkaptam mindent, amit akartam: romantikát, poénokat, drámát. Steve Carell kiváló volt, és az általam nem igazán kedvelt Emma Stone számomra egyetlen olyan filmje ez, amiben szerethető. Nagyon tetszett maga a sztori... több»