Őrült, dilis, szerelem.

Crazy, Stupid, Love.

2023.08.18 Sz396367

Nem tetszett.

2017.04.11 indingo

Már többször láttam és arra kellet hogy rájöjjek, hogy nincs benne semmi különös. Hétköznapi, már-mér ezerszer látott sztori, de valami miatt még is kellemes a film.

2017.10.09 ArpiHajdu és Réci

Az Őrült, dilis szerelem volt az elmúlt évek legjobb romantikus vígjátéka. Elsősorban azért, mert összehozta az aktuális kedvenc színész páromat Emma Stone-t és Ryan Goslingot, akiknek nemsokára már olyan fantasztikus filmet köszönhettünk, mint a Kal... Több

2021.02.10 elekm90

Egész jópofa vígjáték, egy jóindulatú 4 csillagot kap tőlem. Alapvetően vicces volt, a casting remek, de néhány jelenetet túltoltak. Példaképp a filmvégi iskolai beszéd vagy a fiúk közötti verekedés az udvaron kikészített.

2017.07.25 Deku

Tipikusan az a film amit egyszer mindenképp muszáj megnéznie mindenkinek. Hisz a szerelemből mindenki részt vesz és ez bemutatja milyen kusza is tud az lenni.

2017.11.05 dailyfilmsan

Még mindig jó! Hihetetlen sok a szeretet ebben a filmben és nagyon vicces, mindenképp megnézendő ! :D

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon kellemes romantikus vígjáték. Kicsit olyan mintha az Igazából szerelem stílusát próbálták volna átültetni ennek a filmnek a hangulatában. Egész jól működik benne a kémia és a szereplőgárda zseniális. Emma Stone volt talán a legütősebb ebben a filmben.

2017.10.23 Bazzzsi

Kedvelem a filmet, de nem egy korszakalkotó darab. Érdekes a szereposztása és helyenként a történet is egész jó, de sok értelmetlen párbeszéd van benne.

2018.10.28 VvV

Ki gondolta volna, hogy ez a páros évekkel később egy nagy sikerű filmben újra együtt játszik, amely számos OScar szobrocskát nyer. Az Őrült, dilis, szerelem egy meglepően jó romantikus alkotás.

2018.07.09 Norbi

Túl sok ehhez hasonló film van, ami alapesetben még nem is rossz. De sajnos nem veszi fel a versenyt társaival . A színészek sem győztek meg teljes mértékben.

2017.06.30 diumiu

Nagy kedvencem ez a film, annak ellenére, hogy nem kell világmegváltást várni tőle. A szereplőválogatás szuper, a poénok is jók, kellemes kikapcsolódás ez a film. Számomra azért is kedves ez a film, mert Emma Stone-t ebbe a filmbe láttam először, akit nagyon megkedveltem. A "Dirty Dancing" jelenet felejthetetlen. :)

2017.07.23 Lonka

Egy-két párbeszédet szerintem félrefodítottak, na de mindegy. Hihetetlen, hogy Steve Carell mindig hasonló esetlen, béna és szerencsétlen karaktereket formál meg. A film egy erős közepes.

2016.09.28 Greeta

Nem volt túl romantikus, sem túl humoros mégis egy kedvelhető alkotás. Egyszer-kétszer meg lehet nézni.

2016.06.20 Timcsi

Egyszer meg lehet nézni, mert nem egy rossz film. Picit életszagú és aranyos a humora is.