Őrült, dilis, szerelem.

Crazy, Stupid, Love.

2016.08.23 beus1987

Nem volt rossz, általam kedvelt szereplők vannak benne. A története nem egyedi, de vicces.

2016.06.17 Panna

Vannak benne vicces jelenetek, de nem egy poéngyár. Kedvesés egyszerúű romantikus film, nem kell sokat várni tőle.

2015.06.01 *tünde

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás!!

2015.05.10 Szeky

Ez a film pont olyan, mint ahogyan azt a címe sugallja. Őrült, dilis és szerelemről szól. Biztosan tudom, hogy mindneki tud azonosulni legalább egy szereplővel a filmből. Érdemes megnézni, én eleinte ódzkodtam tőle, moziban néztem és annyira nem tets... Több

2016.10.26 malnaturmix

Egy erős közepes Ryan Gosling tényleg jól néz ki de a történet már egy lerágott csont. Egyszer azért nézhető.

2015.02.01 J.Fatime

Igazából a film címe tényleg utal a tartalomra is!Őrült szereplők és romantikus jelenetek de mindemellett vicces film is!

2016.02.19 dóri

Nekem nagyon tetszett. Parádés a szereposztás és nagyon jókat lehet rajta nevetni. Az is a film értékéhez ad nekem, hogy a vége nem egy nyálas, egymásra borulás.

2015.11.22 Jozzsef

Egy több szálon futó történet,remek színészekkel.Nagyszerű poénok és fordulatos jelenetek.Mindenki életébe bepillanthatunk.Tetszett ahogy küzdöttek az igaz szerelemért

2015.06.26 Mócii

Ez a film nagyon unalmas. Tele van sablonnal és hihetetlenül gáz, pedig szeretem a romantikus filmeket, de ez már sok. Nekem a színészek sem az igaziak…

2015.05.18 Balu

Először moziba láttam, s azt hittem nagyon sablon mozi lesz.... ennek ellenére kellemes csalódás a film. Nézhető, néha vicces, nem kínlódsz alatta. Persze azért túl sokat nem kell tőle várni és Julian Moore pedig a legkisebb mértékben sem passzol a filmhez :(

2015.02.08 Manyi

Kicsit sablonos, romantikus tucatfilm, egyszer nézhető. Sok mondanivalót, történést ne várjatok tőle.

2016.06.25 punktum

Remek szereposztású a film, közepes történettel, de egyszer meg lehet nézni.

2015.05.29 *bella

2016.08.12 Fanni11

Ez a film nem az en stilusom mert szinte csak szex volt benne! Amolyan közepes egyszer nézős.