Őrült, dilis, szerelem.

Crazy, Stupid, Love.

2015.06.30 Prücsök

Nagyon nagy film. Van benne romantika, humor, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz, Ryan Gosling-ot és Julianne Moore-t még ki emelném. Ajánlom!

2015.05.27 VenuszProjekt

Nálam ez a film telitalálat volt, megkaptam mindent, amit akartam: romantikát, poénokat, drámát. Steve Carell kiváló volt, és az általam nem igazán kedvelt Emma Stone számomra egyetlen olyan filmje ez, amiben szerethető. Nagyon tetszett maga a sztori... Több

2017.08.22 Zsuzsy

Megfogó, romantikus, de nem az a tipikus túl csöpögős film. A színészek alakítása nagyon meggyőző, profin hozzák a karaktert. Magával ragadó, kissé elgondolkoztató film.

2015.03.28 fagitta

Vicces és egyben keserédes hangvétellel közelíti a széteső majd újra összeálló család témáját. Megfelelő színészi válogatás, kellemes moziélmény, kiemelkedik a tucatvigjátékok közül.

2016.07.25 feketerigous

Ryan Gosling miatt néztem meg ezt a filmet, sokkal jobb film, mint amire számítottam! Többször is meg tudnám nézni! Több jelenete is mosolyt csalt az arcomra. Örültem, hogy nem volt mindig kiszámítható, de persze azért meg lehetett mondani, hogy mi lesz a film vége. Emma Stone karaktere nagyon tetszett! :)

2017.11.27 Imlah

Életvidám, szórakoztató vígjáték a párkapcsolatok rejtelmeiről. Valós problémákat, életszerű helyzeteket bemutató/feldolgozó alkotás, ami elgondolkoztatja a nézőt!

2017.07.04 gerda

Sokan mondták hogy mennyire jó film és hogy mindenképpen nézzem meg. Hát engem egyáltalán nem kötött le semmi érdekes nincs benne, se humor, se jó sztori, semmi.

2015.06.29 Buborék

Imádnivaló film. Amúgy is szeretem a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A humora is kiváló! A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.23 Enccso

Nem egy megszokott vígjáték, kicsit nehéz is volt helyére tenni és "belerázódni" de nagyon tetszett ahogy a végére összeálltak a kapcsolatok, vicces is volt, helyenként kicsit keserédes, én nagyon szeretem

2015.06.14 pindurcat

Kicsit együgyű film. Egyszer megnézhető vígjáték, aminek nulla a mélysége. Vannak jó poénok, de rosszak is. Talán utóbbiból több. Néhány jelenet erőltetett, némely megnevettet.

2016.12.12 Maxima

Kellemes, szórakoztató, laza vígjáték, de nem egy összetett film. Kellemes kikapcsolódást nyújtó, egyszerű, laza film, amiben van egy-két jó poén, de semmi extra.

2016.12.02 gubimari

Ez aztán vígjáték a javából, le a kalappal. Nem más filmek poénjaiból építkezik, hanem képes volt igen ütős, eredeti poénokkal meglepni. Még biztosan újra fogom nézni a későbbiekben.

2016.07.24 Igob1

Nem túl jó romantikus vígjáték, de egyszer érdemes megnézni. Én is csak a színészek miatt néztem meg főleg. Pár jól eltalált poén , történetszál van benne de sajnos semmi több. Emma miatt nézhető egyedül a film. Az ő karaktere kifejezetten szerethető.

2015.06.02 era93

Romantikus is és vígjáték is. Ezen kívül Steve Carell hatalmas pofa, ritka jó humorral és alakítással nem is kell több. Kellemes hangulatú film amelyet egy unalmas napon bármikor elővehet az ember. Azon kívül miért ne szerethetnék a fiúk is?