Őrült, dilis, szerelem.

Crazy, Stupid, Love.

2016.02.23 BlaBlaBla

Kellemes, szórakoztató romantikus film. Vannak benne igazán vicces jelenetek, de nem az a közönséges poénokkal megtűzdelt film. A szereplők is egészen kiválóak.

2015.05.30 zoll-e89

Szórakoztató kis film. Nem megy a romantika kárára a humor. Éppen kellő mennyiségben van meg benne mind a kettő, ettől is lesz olyan élvezhető kikapcsolódás az egész család számára.

2015.08.07 Peeves112

Többet vártam. Sajnos lehet én raktam magasra a mércét ezért is kellett negatívan csalódjak. Egy ilyen filmet sokkal jobban is ki lehetett volna dolgozni. Azonban nem tették és nem is tetszett.

2020.11.29 Patya94

Hova tűntek az ilyen és ehhez hasonló, jó romantikus vígjátékok? Ez a műfaj évről évre egyre minimalistább és semmitmondóbb lesz. Pedig csávóként mondom, hogy hiánycikk manapság a jó romantikus film. Nem bűn, ha van egy kis sztori a vígjátékban, és a... Több

2015.05.21 Sissy

Tökéletes film egy fárasztó nap után. Kiváló szereposztás, vicces történet. Végig nevettem az egészet. Nagyon élvezetes film. Szerintem már csak Ryan Gosling miatt is érdemes megnézni! :D Csak ajánlani tudom!

2015.02.16 pilla92

Ha nem Ryan Gosling játszotta volna a főszerepet , valószínű nem lett volna ilyen jó. Viszont így elmegy egy egyszer nézhető filmnek.8/10

2015.12.09 Bius

Steve aranyos volt a filmben,megint béna a szerelem terén.Ryan megint keveset beszélt helyette a testével játszotta a szerepét.Inkább romantikus film mint vicces,de azért jó film.

2015.03.25 tothzsuzsika

Azt hittem, hogy megint egy sablonos amerikai családi vígjáték, de nem. Aranyos volt, tetszett, szórakoztatott és még néha nevettem is.

2016.01.14 Isindar

Tökéletes randifilm, mert bár nem leszel jobb képű mint Gosling, szerencsére ő elég messze lakik :)! DE komolyan, többször is meg lehet nézni, és a romatikus filmektől szokatlan módon még csavar is van benne!

2015.03.23 iaquino

A sztori nem túl eredeti, de a karakterei és azok humora működnek és elképesztően szórakoztatóvá teszik a filmet. Rendkívül minőségi limonádé, és remélem majd a könnyed filmeknek jó példa lesz.

2018.01.20 up89

Szeretem ezt a filmet, ebben a kategóriában az egyik kedvencem. Ugyan nem egy óriási durranás, de a történet és a szereplők jól össze lettek válogatva. Kikapcsolódásnak tökéletes, jókat tudtam rajta nevetni!

2017.02.13 gyerekpeti

Remek film. Azoknak is megéri akik nem igazán szeritik a romantikus filmeket (mint pl:én).

2015.03.30 kisgondor

Nagyon jó film. Mindig előítélettel kezdek bele az olyan filmekbe, amikben több híresebb színész is játszik, mert általában gyengén sikerülnek. De ez tényleg tetszett. Több szálon fut a történet és abszolút kézzelfogható szituációkat mutat be, amik a... Több

2015.10.24 justynaw

Egyedül a színészi játék működik, ők mentik meg a filmet. A forgatókönyvnek nem sikerült jól felépíteni a karaktereket, olyan mintha a színészeknek végig kéne imprózniuk, és nagyon magukra vannak hagyva, de közben meg a jelenetek kikényszerítenek bizonyos mondatokat. Ebben a témában az Amerikai szépség az alapfilm.