VvV   2020. 09. 19.

Sose gondoltam volna, hogy Emma Stone egyszer Oscart kap. Bár, hogy megérdemelte-e az más kérdés. A Könnyű nőcske egy egyszerű darab, nincs túl bonyolítva a története, kicsit kiszámítható.

indingo   2017. 10. 25.

Eléggé közhelyes film, és az amerikai tinifilmek 90%-ban ugyanezek a fő témák. Emma Stone sem nyújt valami nagy alakítást a filmben. A srác karaktere volt a legértelmesebb

ArpiHajdu és Réci   2018. 03. 01.

Jóféle tinivígjáték

Hát igen…már ebből a filmből is látszódik, hogy Emma Stone mennyire fantasztikus. Mert van itt megannyi mellékszereplő, van Amanda Bynes, mint túlbuzgó vallásos hisztigép, Lisa Kudrow, mint a tinifiúk megrontója, na meg Thomas Haden Church, mint a jó... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 16.

Ez a film nem csak a címében hanem műfaját tekintve is tényleg könnyed film. Nagyon egyszerű a történet ami itt inkább előny semmint hátrány. Egyszer nézhetően jó.

dailyfilmsan   2018. 10. 13.

Emma Stone valami hihetetlen jó ebben a filmben. Csak miatta is érdemes megnézni, de a film is elég jó. Szórakoztató, poénos és szellemes. A szereplői pedig jól alakítanak. Nem találtam benne hibát.

diumiu   2018. 01. 31.

Ettől a filmtől nem kell sokat várni, akkor szuper jó kikapcsolódás. Ehhez hozzá társul Emma Stone - szerintem szokásos - szuper jó alakítása. A film néhányszor újra nézhető.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Elég jó kis lázadós tinifilm rengeteg ütős poénnal és jelenettel. Kiváló színészek és zenék egyvelege a film. Emma Stone talán eddigi legjobb filme. És persze a kötelező szerelmi szál is megtalálható mint mindegyik tinivígjátékba, de itt még ezt is nagyon jól és nem szemetbántóan bután oldották meg.

A nő és a két gyerek a fagyizóban, amikor Olive találkozik Evan-el a rendező, Will Gluck felesége és gyermekei.

Az eredeti forgatókönyvben Olive-nak egy kishúga lett volna, akit Gingernek hívnak, nem egy örökbefogadott öccse.

Az idegen nyelvű film címe, amelynek vetítésére Olive elmegy "Der Scharlachrote Buchstabe" volt, vagyis lefordítva a Skarlát betű, amely a film fontos eleme.

Az eredeti forgatókönyvben a középiskola neve Barbara Bush High School lett volna.

A film számos jelenetében narancsokat helyeztek el. A film rendezője úgy nyilatkozott, hogy ettől sokkal művészibb lett a produkció.

Logan Lerman-t meghallgatták Brandon szerepére.

Emma Stone majdnem nem tudta elvállalni a filmet, mert úgy volt, hogy szerepelni fog az Álomháború című produkcióban. Végül azonban a Könnyű nőcske mellett döntött.

Egy rövid jelenet erejéig Emma Stone öccse is szerepel a filmben.

(SódóGA)

Olive neve, csakúgy mint összes családtagjáé, egy ételről lett elnevezve.

(SódóGA)

Emma Stone webkamerás felvételeit egy nap alatt forgatták. Ez összesen 14 órát vett igénybe.