Könnyű nőcske (2010)

Easy A.

belavagyok   2020. 11. 08.

A film története kicsit kiszámítható, de a hibái ellenére kedvelhető, aranyos a sztori. Meglepően jó karakterek vannak benne.

indingo   2017. 10. 25.

Eléggé közhelyes film, és az amerikai tinifilmek 90%-ban ugyanezek a fő témák. Emma Stone sem nyújt valami nagy alakítást a filmben. A srác karaktere volt a legértelmesebb

ArpiHajdu és Réci   2018. 03. 01.

Jóféle tinivígjáték

Hát igen…már ebből a filmből is látszódik, hogy Emma Stone mennyire fantasztikus. Mert van itt megannyi mellékszereplő, van Amanda Bynes, mint túlbuzgó vallásos hisztigép, Lisa Kudrow, mint a tinifiúk megrontója, na meg Thomas Haden Church, mint a jó... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 16.

Ez a film nem csak a címében hanem műfaját tekintve is tényleg könnyed film. Nagyon egyszerű a történet ami itt inkább előny semmint hátrány. Egyszer nézhetően jó.

dailyfilmsan   2018. 10. 13.

Emma Stone valami hihetetlen jó ebben a filmben. Csak miatta is érdemes megnézni, de a film is elég jó. Szórakoztató, poénos és szellemes. A szereplői pedig jól alakítanak. Nem találtam benne hibát.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Elég jó kis lázadós tinifilm rengeteg ütős poénnal és jelenettel. Kiváló színészek és zenék egyvelege a film. Emma Stone talán eddigi legjobb filme. És persze a kötelező szerelmi szál is megtalálható mint mindegyik tinivígjátékba, de itt még ezt is nagyon jól és nem szemetbántóan bután oldották meg.

VvV   2020. 09. 19.

Sose gondoltam volna, hogy Emma Stone egyszer Oscart kap. Bár, hogy megérdemelte-e az más kérdés. A Könnyű nőcske egy egyszerű darab, nincs túl bonyolítva a története, kicsit kiszámítható.

A nő és a két gyerek a fagyizóban, amikor Olive találkozik Evan-el a rendező, Will Gluck felesége és gyermekei.

Az eredeti forgatókönyvben Olive-nak egy kishúga lett volna, akit Gingernek hívnak, nem egy örökbefogadott öccse.

Az idegen nyelvű film címe, amelynek vetítésére Olive elmegy "Der Scharlachrote Buchstabe" volt, vagyis lefordítva a Skarlát betű, amely a film fontos eleme.

Az eredeti forgatókönyvben a középiskola neve Barbara Bush High School lett volna.

A film számos jelenetében narancsokat helyeztek el. A film rendezője úgy nyilatkozott, hogy ettől sokkal művészibb lett a produkció.