Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Bizsu82   2020. 02. 11.

Sablonos középszerű film. Újdonságot nem adott. Egyszer nézhető egyszerű vígjáték kissé elcsépelt humorral. Átlagos alakítás mind a sztorit mind a színészi alakítást tekintve.

indingo   2017. 10. 25.

Eléggé közhelyes film, és az amerikai tinifilmek 90%-ban ugyanezek a fő témák. Emma Stone sem nyújt valami nagy alakítást a filmben. A srác karaktere volt a legértelmesebb

ArpiHajdu és Réci   2018. 03. 01.

Jóféle tinivígjáték

Hát igen…már ebből a filmből is látszódik, hogy Emma Stone mennyire fantasztikus. Mert van itt megannyi mellékszereplő, van Amanda Bynes, mint túlbuzgó vallásos hisztigép, Lisa Kudrow, mint a tinifiúk megrontója, na meg Thomas Haden Church, mint a jó fej tanár, aki felad egy olvasmányt, amely megváltoztatja egy egész gimnázium életét. De ugyan kit érdekelnek mindezek, ha ott van Stone a filmvásznon, senki mást nem veszünk észre. Úgy rémlik, mikor legelőször láttam, nem rajongtam érte. Mostanában azonban több ízben sikerült elkapnom a tv-ben és megváltozott a véleményem, ez nemcsak egy szórakoztató film fiataloknak, hanem egy ugyancsak elgondolkodtató történet, amely egy igazi klasszikust, A ... több»

Deku   2017. 08. 16.

Ez a film nem csak a címében hanem műfaját tekintve is tényleg könnyed film. Nagyon egyszerű a történet ami itt inkább előny semmint hátrány. Egyszer nézhetően jó.

dailyfilmsan   2018. 10. 13.

Emma Stone valami hihetetlen jó ebben a filmben. Csak miatta is érdemes megnézni, de a film is elég jó. Szórakoztató, poénos és szellemes. A szereplői pedig jól alakítanak. Nem találtam benne hibát.

A nő és a két gyerek a fagyizóban, amikor Olive találkozik Evan-el a rendező, Will Gluck felesége és gyermekei.

(ArpiHajdu és Réci )

Az eredeti forgatókönyvben Olive-nak egy kishúga lett volna, akit Gingernek hívnak, nem egy örökbefogadott öccse.

(ArpiHajdu és Réci )

Az idegen nyelvű film címe, amelynek vetítésére Olive elmegy "Der Scharlachrote Buchstabe" volt, vagyis lefordítva a Skarlát betű, amely a film fontos eleme.