Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Könnyű nőcske

(Easy A.)

indingo  2017. 10. 25.

Eléggé közhelyes film, és az amerikai tinifilmek 90%-ban ugyanezek a fő témák. Emma Stone sem nyújt valami nagy alakítást a filmben. A srác karaktere volt a legértelmesebb

Deku  2017. 08. 16.

Ez a film nem csak a címében hanem műfaját tekintve is tényleg könnyed film. Nagyon egyszerű a történet ami itt inkább előny semmint hátrány. Egyszer nézhetően jó.

lolita13  2016. 10. 17.

ez egy könnyű tini film amit ugyanúgy nézhetik a felnőttek mint a tinik. Humoros sztori, és tanulságos történet.

SzFa  2017. 09. 27.

Nagyon szeretem, ha a Tv-ben adják nem tudok elkapcsolni. Igazán élvezetes tini vígjáték. Nagyon jó benne a poénok, a színészi alakítás és a történet sem teljesen megszokott.

Curacao86  2015. 02. 01.

Ez egy alap tini-vígjáték, és nem a szokásos nyálas fajtából, minőségi szórakozás, humor, sztori felnőtteknek és tiniknek is (a maga műfaján belül persze).

A nő és a két gyerek a fagyizóban, amikor Olive találkozik Evan-el a rendező, Will Gluck felesége és gyermekei.

Az eredeti forgatókönyvben Olive-nak egy kishúga lett volna, akit Gingernek hívnak, nem egy örökbefogadott öccse.

Az idegen nyelvű film címe, amelynek vetítésére Olive elmegy "Der Scharlachrote Buchstabe" volt, vagyis lefordítva a Skarlát betű, amely a film fontos eleme.