Lepattintva (2008)

Forgetting Sarah Marshall

Lepattintva

dailyfilmsan   2020. 11. 25.

Tipikus szakítós film. Mondanám, hogy tucat, de nagyon szép környezetbe helyezték ki a forgatást. Szeretnék én is ott lábadozni egy húzós szakítás után. A viccet félretéve, jók a film poénjai, és bár a karakterek kicsit túlzóak, beleillenek a film miliőjébe. Elment egynek.

Deku   2017. 08. 30.

Ez a film nem sikerült valami hatalmas durranásra, de ez annyira engem most nem zavart mint máskor. Amit akarta azt elérte és ennyi. Az pedig a szórakoztatás volt. Erre bőven megjárja.

Filmelemző   2018. 04. 28.

Én végignevettem, miközben éreztem azt is: annyira azért nem jó. De vannak filmek, melyek a maguk fárasztó módján mégis szórakoztatni tudnak, noha többet nem vágysz arra, hogy újra megnézd. A Lepattintva is pont ilyen. Sajnos csak közepeske, Jason Segel rengeteg ökörködése dacára. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

Curacao86   2015. 02. 01.

A kapcsolatokat több nézőpontból, kissé szokatlanul, de viccesen bemutató, vígjáték. Ne hagyjátok ki. :)

vivikejencikelara   2017. 06. 01.

Nagyon vicces film, de azért néha mégis sajnáltam nagyon Peter-t. A film nézése közben rájöttem nagyon sok ilyen ember van , akit ilyen módon megdönt egy szakítás. Ajánlom mindenkinek mert vicces de azért néha szomorú is.

Brigusz724   2015. 06. 15.

Baromi jó film, szuper történet és nagyon jók a színészek is benne. A kedvencem Russell Brand, aki megint egy kölöncöt, ebben a filmben éppen egy rock sztárt alakít, és valami hihetetlen jól csinálja.

zsirafcica   2018. 08. 03.

Könnyed kis történet a szakítás utáni nehézségekről és az új szerelem megtalálásáról, elképesztően laza és humoros stílusban. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz semmiféle egzotikus vagy újszerű elemet, engem teljesen megvett magának. Mindenképpen érdemes megnézni, kikapcsolódás gyanánt.

A filmben Jason Segel valóban zongorázik, nem csak megjátssza.

(dailyfilmsan )

Mila Kunis azért kapta meg a szerepet a filmben, mert annak idején jelentkezett a Felkoppintva című film főszerepére, amit ugyan nem kapott meg, viszont a castingon olyan jól szerepelt, hogy nem felejtkeztek el róla.

2007 áprilisában vette kezdetét a forgatás.

Jason Segel egy személyben forgatókönyvírója és főszereplője a filmnek.

A jegypénztárak adatai alapján 105,2 millió dolláros bevételt ért el a film.

30 millió dolláros költségvetéből készült el a film.

Kristen Bell térdsérülést szenvedett az egyik lovas jelenet forgatásakor, ami végül be sem került a filmbe.

(SódóGA)

A póló, amiben Jason Segel több hawaii jelenetben is feltűnik, és amin a Norman’s Rare Guitars felirat van, egy létező gitárboltot hirdet: a bolt Tarzanában, Kaliforniában van.

(SódóGA)

A rendező Nicholas Stoller szerint Mila Kunis topless fotója nem valódi.

(SódóGA)

Jason Segel egy interjúban elmondta, hogy az egyik barátnője valóban úgy szakított vele, hogy ő teljesen pucér volt, ahogy azzal is megpróbálkozott, hogy bábjáték-musicalt írjon Dracula történetéből.