Lepattintva (2008)

Forgetting Sarah Marshall

KCintia   2022. 11. 19.

Újranéztem, nem kellett volna?

Régebben annyira más fényben pompázott nálam ez a film, de így ismét megnézve csak pár szót tudok rá mondani: túlzott és gagyi. Máskor hagyom a "polcon porosodni" inkább. Sajnos a szereplőgárda sem tudta feljebb vinni a színvonalat.

Deku   2017. 08. 30.

Ez a film nem sikerült valami hatalmas durranásra, de ez annyira engem most nem zavart mint máskor. Amit akarta azt elérte és ennyi. Az pedig a szórakoztatás volt. Erre bőven megjárja.

dailyfilmsan   2020. 11. 25.

Tipikus szakítós film. Mondanám, hogy tucat, de nagyon szép környezetbe helyezték ki a forgatást. Szeretnék én is ott lábadozni egy húzós szakítás után. A viccet félretéve, jók a film poénjai, és bár a karakterek kicsit túlzóak, beleillenek a film miliőjébe. Elment egynek.

Filmelemző   2018. 04. 28.

Én végignevettem, miközben éreztem azt is: annyira azért nem jó. De vannak filmek, melyek a maguk fárasztó módján mégis szórakoztatni tudnak, noha többet nem vágysz arra, hogy újra megnézd. A Lepattintva is pont ilyen. Sajnos csak közepeske, Jason Segel rengeteg ökörködése dacára. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

stewie_griffin_2005   2021. 08. 03.

Átlagos amerikai vígjáték, természetesen happy enddel. A története szerintem túl egyszerű volt, és kevés jó poén volt benne. Mila Kunis viszont gyönyörű, ő dobta fel kicsit a filmet (egyébként miatta néztem meg). Több szerepet kaphatott volna, mert a... több»

BaloghBogi42   2018. 08. 03.

Könnyed kis történet a szakítás utáni nehézségekről és az új szerelem megtalálásáról, elképesztően laza és humoros stílusban. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz semmiféle egzotikus vagy újszerű elemet, engem teljesen megvett magának. Mindenképpen érdemes megnézni, kikapcsolódás gyanánt.

Curacao86   2015. 02. 01.

A kapcsolatokat több nézőpontból, kissé szokatlanul, de viccesen bemutató, vígjáték. Ne hagyjátok ki. :)

A filmben Jason Segel valóban zongorázik, nem csak megjátssza.

(dailyfilmsan)

Mila Kunis azért kapta meg a szerepet a filmben, mert annak idején jelentkezett a Felkoppintva című film főszerepére, amit ugyan nem kapott meg, viszont a castingon olyan jól szerepelt, hogy nem felejtkeztek el róla.

2007 áprilisában vette kezdetét a forgatás.

Jason Segel egy személyben forgatókönyvírója és főszereplője a filmnek.

A jegypénztárak adatai alapján 105,2 millió dolláros bevételt ért el a film.