Lepattintva

Lepattintva

Forgetting Sarah Marshall
OrSi

Peter (Jason Segel) hosszú évek óta a sikeres és szexi sorozatsztár, Sarah Marshall (Kristen Bell) barátja, ám az idillnek hirtelen vége szakad, amikor a lány kidobja a zeneszerzőt. Peter hatalmas szerelmi bánatában dolgozni is képtelen, ezért egy barátja tanácsát megfogadva Hawaiira utazik. Ám… Több

Premier (HU): 2008.04.24. | SkyShowtime (2023.06.22.)

2023.08.01 Di Canio

Szakítós kalamajka Hawaiin. Jó kis vígjáték, vannak jó poénok, de ami fontosabb: végig érdekes maradt, nem volt unalmas rész, nekem tetszett.

2017.08.30 Deku

Ez a film nem sikerült valami hatalmas durranásra, de ez annyira engem most nem zavart mint máskor. Amit akarta azt elérte és ennyi. Az pedig a szórakoztatás volt. Erre bőven megjárja.

2020.11.25 dailyfilmsan

Tipikus szakítós film. Mondanám, hogy tucat, de nagyon szép környezetbe helyezték ki a forgatást. Szeretnék én is ott lábadozni egy húzós szakítás után. A viccet félretéve, jók a film poénjai, és bár a karakterek kicsit túlzóak, beleillenek a film miliőjébe. Elment egynek.

2018.04.28 Filmelemző

Én végignevettem, miközben éreztem azt is: annyira azért nem jó. De vannak filmek, melyek a maguk fárasztó módján mégis szórakoztatni tudnak, noha többet nem vágysz arra, hogy újra megnézd. A Lepattintva is pont ilyen. Sajnos csak közepeske, Jason Segel rengeteg ökörködése dacára. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

2021.08.03 stewie_griffin_2005

Átlagos amerikai vígjáték, természetesen happy enddel. A története szerintem túl egyszerű volt, és kevés jó poén volt benne. Mila Kunis viszont gyönyörű, ő dobta fel kicsit a filmet (egyébként miatta néztem meg). Több szerepet kaphatott volna, mert a... Több

A filmben Jason Segel valóban zongorázik, nem csak megjátssza.Szerző: dailyfilmsan

Mila Kunis azért kapta meg a szerepet a filmben, mert annak idején jelentkezett a Felkoppintva című film főszerepére, amit ugyan nem kapott meg, viszont a castingon olyan jól szerepelt, hogy nem felejtkeztek el róla.Szerző: ArpiHajdu és Réci

2007 áprilisában vette kezdetét a forgatás.Szerző: Bogi87

Jason Segel egy személyben forgatókönyvírója és főszereplője a filmnek. Szerző: Bogi87

A politikus
Szerelem és anarchia