Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Férfit látok álmaidban (2010)

You Will Meet a Tall Dark Stranger

Syracuse   2019. 09. 07.

Messze nem a legjobb Woody Allen film, de aki bírja az ő rendezéseit, az ezt is szeretni fogja. Érdekes egy története van (a többihez hasonlóan), és inkább az emberi érzésekre és kapcsolatokra építkezik, mintsem egy pörgős sztorira (szintén a többihez hasonlóan). Jó volt ugyanakkor új szereplőket látni egy Woody Allen alkotásban.

ANdraS   2015. 01. 29.

A filmben Anthony Hopkins játssza az egyik főszerepet, ami meglepő volt, nem gondoltam volna, hogy Woody Allen filmben ő is fog játszani. De valljuk be, ez minden színész álma. A film jó, nem is nagyon vígjáték, inkább romantikus, a színészek is jók. A story tipikus Woody - azaz szuper film!

katalin19   2015. 10. 31.

ha itthon karácsonyozol, ez a film kikapcsolódni pont jó. Kellemes hangulatú, egy forró kakaó mellett kényelmesen nézhető. Meg figyelhető hogyan alkalmazkodnak az emberek mások életéhez.

Naomi Watts