Nem kellesz eléggé (2009)

He's Just Not That Into You

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Kellemes romantikus vígjáték. Tipikus több történetszálon futó epizodik romantikus film. Én kifejezetten kedvelem az ilyeneket, mert legalább egy karakterrel nagy esélyel tudok azonosulni. Ebben a filmben Gigi volt a kedvencem. Édes történetszál.

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

A története nagyon középszerű pedig jó színészek vannak benne és nem is játszanak rosszul, de valami hiányzik.

indingo   2017. 10. 03.

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

Deku   2017. 10. 14.

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással. Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

kevelin   2017. 10. 14.

NAgyon jó színészeket vonultat fel, hétköznapi problmákat boncolgat. Jó film volt

Adepto   2016. 02. 21.

Az egyik kedvenc filmem, akárhányszor újra tudnám nézni. A karakterek nagyon életszerűek teljesen hétköznapi gondokkal, tulajdonságokkal. Imádom Alex-et, aki nagyon sok számunkra is hasznos és igaz dolgokat mond, így nem csak Giginek segít. Több szál... több»

Szépen teljesített a film a jegypénztáraknál, 181,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 40 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A film egyik producere Drew Barrymore.

A forgatás több helyszínen zajlott, többek között Kaliforniában, Marlyandben, Oregonban és Londonban.

(ps)

Jennifer Connelly mindössze 25 percig szerepel a filmben.

(ps)