Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nem kellesz eléggé

(He's Just Not That Into You)

Bizsu82  2015. 04. 23.

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással.
Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

indingo  2017. 10. 03.

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

Deku  2017. 10. 14.

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

Adepto  2016. 02. 21.

Az egyik kedvenc filmem, akárhányszor újra tudnám nézni. A karakterek nagyon életszerűek teljesen hétköznapi gondokkal, tulajdonságokkal. Imádom Alex-et, aki nagyon sok számunkra is hasznos és igaz dolgokat mond, így nem csak Giginek segít. Több szálon fut a sztori, de pont ennyi még szerintem belefér, megvannak a kapcsolódási pontok. Vicces és realisztikus egyben. Ajánlani tudom!

kevelin  2017. 10. 14.

NAgyon jó színészeket vonultat fel, hétköznapi problmákat boncolgat. Jó film volt

A film egyik producere Drew Barrymore.

A forgatás több helyszínen zajlott, többek között Kaliforniában, Marlyandben, Oregonban és Londonban.

(ps)

Jennifer Connelly mindössze 25 percig szerepel a filmben.

(ps)