Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Nem kellesz eléggé

(He's Just Not That Into You)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Bizsu82   2015. 04. 23.

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással.
Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

indingo   2017. 10. 03.

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

Deku   2017. 10. 14.

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

kevelin   2017. 10. 14.

NAgyon jó színészeket vonultat fel, hétköznapi problmákat boncolgat. Jó film volt

Adepto   2016. 02. 21.

Az egyik kedvenc filmem, akárhányszor újra tudnám nézni. A karakterek nagyon életszerűek teljesen hétköznapi gondokkal, tulajdonságokkal. Imádom Alex-et, aki nagyon sok számunkra is hasznos és igaz dolgokat mond, így nem csak Giginek segít. Több szálon fut a sztori, de pont ennyi még szerintem belefér, megvannak a kapcsolódási pontok. Vicces és realisztikus egyben. Ajánlani tudom!

A film egyik producere Drew Barrymore.

A forgatás több helyszínen zajlott, többek között Kaliforniában, Marlyandben, Oregonban és Londonban.

(ps )

Jennifer Connelly mindössze 25 percig szerepel a filmben.

(ps )