Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Nem kellesz eléggé (2009)

He's Just Not That Into You

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Kellemes romantikus vígjáték. Tipikus több történetszálon futó epizodik romantikus film. Én kifejezetten kedvelem az ilyeneket, mert legalább egy karakterrel nagy esélyel tudok azonosulni. Ebben a filmben Gigi volt a kedvencem. Édes történetszál.

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

A története nagyon középszerű pedig jó színészek vannak benne és nem is játszanak rosszul, de valami hiányzik.

indingo   2017. 10. 03.

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással. Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

Deku   2017. 10. 14.

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

Szépen teljesített a film a jegypénztáraknál, 181,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 40 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A film egyik producere Drew Barrymore.