Nem kellesz eléggé

Nem kellesz eléggé

He's Just Not That Into You
Jackob

Férfiak és nők. Az egyik a Marsról jött, a másik a Vénuszról, és most kénytelenek együtt élni a Föld nevű bolygón. Csakhogy ez nem mindig megy könnyen, alkalmasint ugyanis egymásba gabalyodnak. Néha őszinték, néha pedig hazudnak, aki pedig azt állítja, hogy kiismerte a másik nemet, az vagy… Több

Forgatókönyvíró: Greg Behrendt, Liz Tuccillo
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2009.02.26.

2022.01.19 HannaK

Tetszett, hogy sok szereplőt, sok karaktert mozgat a film. A kis történetek többsége életszagú, és bizony nem minden happy end.

2018.12.16 mamiéstöti2

A története nagyon középszerű pedig jó színészek vannak benne és nem is játszanak rosszul, de valami hiányzik.

2017.10.03 indingo

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

2017.10.14 Deku

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

2015.04.23 Bizsu82

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással. Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

Szépen teljesített a film a jegypénztáraknál, 181,1 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 40 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

A film egyik producere Drew Barrymore.Szerző: hp

A forgatás több helyszínen zajlott, többek között Kaliforniában, Marlyandben, Oregonban és Londonban.Szerző: ps