Nem kellesz eléggé

He's Just Not That Into You

2022.01.19 HannaK

Tetszett, hogy sok szereplőt, sok karaktert mozgat a film. A kis történetek többsége életszagú, és bizony nem minden happy end.

2018.12.16 mamiéstöti2

A története nagyon középszerű pedig jó színészek vannak benne és nem is játszanak rosszul, de valami hiányzik.

2017.10.03 indingo

Igazi sztárdömping, kedvelhető és kevésbé kedvelhető kis történetekkel. Egynek elment, de az Igazából szerelem jobban bejött. Valamely történetnem nem sok értelme volt.

2017.10.14 Deku

Igazán csodálatos! Nincs ezzel a filmmel semmi gond és az ember azonnal megszereti, a karakterek egyenesen szerethetőek és a történet is könnyen emészthető volt. Tényleg nagyon pofás.

2015.04.23 Bizsu82

Életszerű, alapvető problémát választott témájául a film. Mégis kicsit sablonosra sikerült, nem túlságosan kiemelkedő színészi alkakítással. Viszont szerintem mindenki talál benne magára illő érzéseket, érzelmeket.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kellemes romantikus vígjáték. Tipikus több történetszálon futó epizodik romantikus film. Én kifejezetten kedvelem az ilyeneket, mert legalább egy karakterrel nagy esélyel tudok azonosulni. Ebben a filmben Gigi volt a kedvencem. Édes történetszál.

2017.10.14 kevelin

NAgyon jó színészeket vonultat fel, hétköznapi problmákat boncolgat. Jó film volt

2016.02.21 Adepto

Az egyik kedvenc filmem, akárhányszor újra tudnám nézni. A karakterek nagyon életszerűek teljesen hétköznapi gondokkal, tulajdonságokkal. Imádom Alex-et, aki nagyon sok számunkra is hasznos és igaz dolgokat mond, így nem csak Giginek segít. Több szál... Több

2015.05.26 zsanett0820

Bár nem igazán nyújt többet, mint egy két főszereplős, átlagos romantikus dráma, azért mégis könnyít a filmen az, hogy több szálon fut. Mivel az ilyenből van kevesebb, és jelen esetben ezt számomra kedves színészekkel oldották meg, így azt gondolom, ... Több

2016.10.09 niky86

A Nem kellesz eléggé azért tetszett nekem nagyon, mert számos embertípust rendkívül jól bemutat, én is nem egyszer magamra ismertem, miközben néztem a filmet. Sok jó poén van benne.

2015.03.27 drsolomon

A finom humorú vígjáték a párkapcsolati problémákat járja körül jó színészi válogatással. Könnyed, jópofa , kicsit elmegy romantikus irányba.

2017.02.25 Péter

Nagyon jó humorral megáldott vígjáték, ami döbbenetesen jól bemutatja a tipikus női és tipikus férfi karaktereket azok pozitívumaival és negatívumaival együtt. Mindeközben nagyon jól szórakoztat.

2015.02.01 J.Fatime

Kicsit több színésszel kell együtt érezni vagyis kusza,hogy mikor kinek az érzéseiről szól a film!Nem szeretem amikor több pár életét próbálják egy filmbe zsúfolni!

2018.01.03 Dius0520

Nekem ez is nagyon tetszett, a szokásos kis könnyed, humoros , kellemes Aniston filmek egyike :) nem tudok nem megnézni egy filmet, ha Ő szerepel benne.:) Jó volt.