Beépített hiba

(Inherent Vice)

hsanya182  2016. 02. 20.

Szerintem tipikus TV-be való film, humoros hippis drogos magánnyomozó nyomoz egy volt barátnője után, elég kuszák a szálak, a rendőrség lenézi stb...Egyszer meg lehet nézni, inkább VÍGJÁTÉK, elég gyenge a krimi része, a misztikusról meg ne is beszéljünk, harmatgyenge véleményem szerint. A legtöbbet a vígjáték viszi a prímet, nagy fazon a főszereplő. Túl hosszúra sikerült, nem nézném meg többet elölről a végéig! :)

dulkap  2017. 06. 23.

Kicsit olyan volt, mintha Elmore Leonard találkozott volna Hunter S. Thompsonnal. A történetvezetés azért annyira nem izgalmas, mint Leonardnál, de a kiváló színészek és a jó hangulat ellensúlyozza a hiányosságokat. Kicsit hosszabb a kelletéténél, de nem rossz film.

Curacao86  2015. 04. 27.

Lassú, érdektelen, művészieskedő tucat-művészfilm, amivel sokat akarnak mondani, de keveset fognak. Utoljára ilyen sz... talán a The Master volt, bár a Galdiátoros pasit láttam már jobb filmekben is. Konkrétan "A nő" c. film nagyon tetszett.

Vitya  2015. 04. 29.

Elég gyengére sikerült film. Thriller kategóriába nem sorolnám, mert nem volt benne sok izgalom és misztikum sem.
Összességében unalmas, vontatott, nehézkes cselekményű film.
A leírás és a színészek alapján sokkal jobbra számítottam.

drsolomon  2015. 06. 30.

A filmben nagyon tetszett, hogy sokféle karakter ütközik és kerül kapcsolatba egymással. Kicsit elvont és misztikus. Pár erőltetett történéstől függetlenül jó film.

Josh Brolin
Michael Kenneth Williams
Josh Brolin
Paul Thomas Anderson
Smoking Barrels: Beépített hiba
Tudattágító szerek nélkül is szórakoztató lehet, ám való igaz, hogy csupán igen nyitott gondolkodásmóddal érdemes hozzáállni... ebben az esetben viszont egész sokat adhat a nézőjének.