Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Reese Witherspoon
Josh Brolin
Paul Thomas Anderson
Katherine Waterston

uniterra Nézhetetlen  2021. 03. 19.

Jól mondom, ez a film egy kalap sz*r? Jól mondom.

hsanya182   2016. 02. 20.

Szerintem tipikus TV-be való film, humoros hippis drogos magánnyomozó nyomoz egy volt barátnője után, elég kuszák a szálak, a rendőrség lenézi stb...Egyszer meg lehet nézni, inkább VÍGJÁTÉK, elég gyenge a krimi része, a misztikusról meg ne is beszélj... több»

dulkap   2017. 06. 23.

Kicsit olyan volt, mintha Elmore Leonard találkozott volna Hunter S. Thompsonnal. A történetvezetés azért annyira nem izgalmas, mint Leonardnál, de a kiváló színészek és a jó hangulat ellensúlyozza a hiányosságokat. Kicsit hosszabb a kelletéténél, de nem rossz film.

Curacao86   2015. 04. 27.

Lassú, érdektelen, művészieskedő tucat-művészfilm, amivel sokat akarnak mondani, de keveset fognak. Utoljára ilyen sz... talán a The Master volt, bár a Galdiátoros pasit láttam már jobb filmekben is. Konkrétan "A nő" c. film nagyon tetszett.

Vitya   2015. 04. 29.

Elég gyengére sikerült film. Thriller kategóriába nem sorolnám, mert nem volt benne sok izgalom és misztikum sem. Összességében unalmas, vontatott, nehézkes cselekményű film. A leírás és a színészek alapján sokkal jobbra számítottam.

schvarz   2018. 06. 13.

Izgalmas, érdekes film, amiben van fordulat és izgalom, de vannak vontatott részei is. Középszerű színészi alakítás. Egyszeri nézésre jó, kellemes kikapcsolódást adott!

drsolomon   2015. 06. 30.

A filmben nagyon tetszett, hogy sokféle karakter ütközik és kerül kapcsolatba egymással. Kicsit elvont és misztikus. Pár erőltetett történéstől függetlenül jó film.

Thomas Pynchon "Inherent Vice" (2009) című műve alapján. Magyarul a Magvető kiadásában, Farkas Krisztina fordításában (2013) olvasható.

(Berto49)