The Master
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Sniper   2015. 03. 23.

Paul Thomas Anderson egy igazi mesterművet alkotott. Leginkább Philip Seymour Hoffman alakítása tetszett, nagyon őszintén alakítja a kétségbe esett utat kereső férfit. Karakterén gyönyörűen végigkövethetőek a személyiségében történő változások. A film egy igazi dráma, aminek komoly mondanivalója van.

mártilány   2015. 01. 25.

A film egy lelketlen gazember, Freddie Quell történetét meséli el. Szerinem ez Anderson eddigi leglátványosabb filmje, aminek vágás különösen jó tempót ad. A jelenetek természetesen hatnak, naturalisztikusak. A kamera nagy íveket jár be, ez sokat emel az alkotás képi világán. Philip Seymour Hoffman egyik legjobb alkotását nyújtotta itt. A filmet mindenkinek ajánlom.

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix

Az előzetest Paul Thomas Anderson vágta össze, javarészt olyan felvételeket használt, amik végül nem kerültek bele a filmbe.

(ps)

A tengerparti beszélgetés első sorát Philip Seymour Hoffman improvizálta.

(ps)

Elsőként a börtöncellában játszódó jeleneteket forgatták le.