Üres város (Megáll a világ)

Üres város (Megáll a világ)

Reign Over Me
Ancsi

Alan befutott fogorvosként dolgozik New Yorkban, mikor egy nap összefut egyetemi évfolyamtársával, Charlie-val. Rájön, hogy egykori barátja szörnyű tragédia áldozata lett: elvesztette gyermekeit és feleségét a 2001. szeptember 11-i terrortámadásban. A férfi azóta nem képes felépülni, saját kis… Több

Rendező: Mike Binder
Író: Mike Binder
Premier (HU): 2007.10.09.

2023.06.25 Filmbarát73

Nem az a tipikus Sandler-alakítás, amit általában megszokhattunk tőle. Igazán onnan kezdtem a film mondanivalójával azonosulni, amikor a bíró Donald Sutherland rátapintott a lényegre, onnantól kezdve pedig az a rövidke kb. 15 perc hamar elszaladt, de megérte kivárni. :)

2021.05.24 dandelion1983

Valódi, emberi, megindító film a gyász feldolgozásáról. A szereplőválasztás tökéletes, Adam Sandlert nagyon jó volt ilyen drámai szerepben látni. Minden manírtól, érzelgősségtől mentes a film, mégis a szívünkbe hatol. Remek film, csak ajánlani tudom.

2017.02.13 MKristijan

Igazából Adam Sandler miatt néztem meg ezt a filmet, csak azért mert a mostani filmjei elszomorítottak. Reménykedtem abban hogy egy ilyen értékeléssel rendelkező dráma csak kihozhatott belőle valamit. Örülök hogy megnéztem, az egész történet szomorú, és megérthető.

2017.10.22 Deku

Egyszerű lett az igaz de szerintem hibátlansága elég volt ahhoz, hogy én megkedveljem. Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető.

2015.12.12 tamas84

Nagyon megható és mélyenszántó film volt szerintem. Újabban sok ilyen film van, ami a 9/11 utáni traumákat próbálja feldolgozni egy ilyen nagyon személyes szinten, mint például a Rém hangosan és írtó közel, ami szintén egy nagyon jó film. Ez azért te... Több

Charlie robogója a New York-i gépjárművekre érvényes előírások szerint nem közlekedhetne.Szerző: kázsé

Minden a filmben hallható zene rajta van Charlie iPodján.Szerző: kázsé

Adam Sandler elsőre elutasította a szerepet, de egy hónap múlva meggondolta magát.Szerző: kázsé

Mike Binder Tom Cruise számára írta a főszerepet, aki elutasította azt.Szerző: kázsé