Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Anyu

Mulds   2016. 06. 11.

Egyszerre izgalmas ez a film és szórakoztató. Kellemes hangvételű így bárki számára tetszetős lehet. Szerintem legalábbis többször megnézős fajta és könnyedén meglehet szeretni. Ajánlani tudom!

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

the waltzer   2015. 05. 12.

Dolan ezúttal nem (írott) része a szereposztásnak, tehát feltételezhetnék, hogy ez a történet most nem őróla szól. Mégis, nézz utána a 21. századi fiatal művészek egyik legfontosabb alakjának, és tekintsd meg régebbi alkotásait, mert utána már teljesen nyilvánvalóvá válik: a Mommy pont ugyanúgy az ő története is. Hiába tűnik tőle kiforrtnak, és pont ezért szokatlannak az anyaszerep újragondolása, a nyilvános önsajnálkozás önutálatba torkollása, vagy úgy önmagában ez az eddigieknél jóval kevésbé extravagáns élethelyzet, csak mert nem őt látom beszélni, cselekedni és érezni, nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy igenis ott van, akarva-akaratlanul a történésekhez kapcsolom, végtére is egy karriert épített fel erre. Nem is bánom, mert az ő jelenléte meggyőzőbb, mint eddig valaha.

Suzanne Clément
Anne Dorval

Az ifjú kanadai zseni pedig most már tényleg csak egy karnyújtásnyira van attól, hogy egy hatalmas mestermű kerüljön ki kezei alól több»