A tehetség - Megáldva (2017)

Gifted

a-arnold   2021. 03. 20.

Ami szerintem lemaradt a végéből

Nagyon bejött a film, nagyon elégedett voltam vele, azonban a vége kicsit nekem hiányos, elvártam volna a happy endet a végére. Mondjuk, hogy a manusz összejöjjön a tanárnővel, a kis csaj meg megfejtse a matematikai problémát, és felkerüljön a fényképe a falra. De persze így is nagyon jó volt.

Deku   2017. 11. 20.

Rémesen jó kis film lett. Gyakorlatilag mindent megtudott adni a nézőnek. Látványt, zenét és értelmes történett. Szó szerint elállt a lélegzetem tőle. Lassan indult be de az ahogy befejeződött valami eszméletlen.

indingo   2017. 10. 01.

Nagyon tetszett a története, hasonlót még nem láttam ezért is tartom különlegesnek. Több családi sérelem is felszínre került, de nem éreztem erőltetettnek a dolgot.

HercegPeter   2018. 05. 28.

Rólam általában elmondható, hogy nem igazán Szívlelem a gyerekszínészeket, de itt most kivételt kell tennem. A kiscsaj az okoskodásai ellenére is nagyon könnyen megkedveltette magát velem. Persze nem csak ő, az apa és a szomszéd is szimpatikus volt. ... több»

Yosihiro   2017. 12. 13.

Jó kis film lett ebből. remek felvezetéssel indul és a végén csak a happy end hiányzik. A szereposztás jó. Érdemes megnézni elgondolkodtató film. Talán a jövőnket mutatja megy ahogy gyorsul a világunk és egyre fejlettebbek lesznek a gyermekeink. Jó kikapcsolódás csak ajánlani tudom

Berto49   2017. 08. 08.

Amennyiben tízes skálán lehetne értékelni, hét pontot adnék, de így marad a gyenge négyes. Stílszerűen, matematikailag hajszál pontosan kiméricskélt hatásvadász elemekkel tarkított, a néző érzelmeire maximálisan hatni akaró film, amelyik be is váltja... több»

Szilonka   2019. 08. 14.

Nem egy vidám film. Elgondolkodtató és megindító. Az alakítások nagyon erősek.

Jon Sklaroff
Marc Webb
Marc Webb
Octavia Spencer

Chris Evans és Octavia Spencer korábban már szerepelt együtt a Snowpiercer (2013) című filmben.

A forgatás után Chris Evans és Jenny Slate egy párt alkottak, azonban alig egy év után szakítottak.

Ez a film úgy egy másfél órányi tömény boldogságbomba, hogy nem néz közben hülyének, képes elgondolkodtatni és érett módon szórakoztatni - értelmes kikapcsolódásra kevés jobb választás adódik nála mostanában. több»