Coyote   2020. 08. 03.

Többször is megnéztem a filmet, és megvettem a lemezt is. Elgondolkodtató, mély mondanivalót közvetítő film értelmes embereknek. A színészek játéka kiváló, Chris Evans meglepően jól alakít a nagybácsi szerepében. A kis színésznő Mckenna Grace pedig t... több»

Deku   2017. 11. 20.

Rémesen jó kis film lett. Gyakorlatilag mindent megtudott adni a nézőnek. Látványt, zenét és értelmes történett. Szó szerint elállt a lélegzetem tőle. Lassan indult be de az ahogy befejeződött valami eszméletlen.

indingo   2017. 10. 01.

Nagyon tetszett a története, hasonlót még nem láttam ezért is tartom különlegesnek. Több családi sérelem is felszínre került, de nem éreztem erőltetettnek a dolgot.

HercegPeter   2018. 05. 28.

Rólam általában elmondható, hogy nem igazán Szívlelem a gyerekszínészeket, de itt most kivételt kell tennem. A kiscsaj az okoskodásai ellenére is nagyon könnyen megkedveltette magát velem. Persze nem csak ő, az apa és a szomszéd is szimpatikus volt. ... több»

Berto49   2017. 08. 08.

Amennyiben tízes skálán lehetne értékelni, hét pontot adnék, de így marad a gyenge négyes. Stílszerűen, matematikailag hajszál pontosan kiméricskélt hatásvadász elemekkel tarkított, a néző érzelmeire maximálisan hatni akaró film, amelyik be is váltja... több»

Szilonka   2019. 08. 14.

Nem egy vidám film. Elgondolkodtató és megindító. Az alakítások nagyon erősek.

TomÁcs   2018. 08. 09.

Nagyon magával ragadó volt a kis csaj játéka. A története is kedvelhető, egyedi alkotás.

Jon Sklaroff
Marc Webb
Marc Webb
Octavia Spencer

Chris Evans és Octavia Spencer korábban már szerepelt együtt a Snowpiercer (2013) című filmben.

A forgatás után Chris Evans és Jenny Slate egy párt alkottak, azonban alig egy év után szakítottak.

Ez a film úgy egy másfél órányi tömény boldogságbomba, hogy nem néz közben hülyének, képes elgondolkodtatni és érett módon szórakoztatni - értelmes kikapcsolódásra kevés jobb választás adódik nála mostanában.

8/10 több»