Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

pacific22   2020. 03. 08.

nincs megbocsátás?

Jó rendezés, a fiú jellem ábrázolása nagyon hihető. Angliában nagzon jól elrejtik a srácot. A fordulat mégis az árulás! Ami annak ellenére számomra neheyen hihető, hogy, a a fia jól megindokolja az apának az árulása okát. A lány az adott helyzetben nem áll ki a fiú mellett, ami nekem hihető, hiszen a média aljas módon bizonyította hogy a srác inkább ártalmas mint hasznos. Már csak az a kérdés: ha bárki egyszer az életben nagy hibát követ el, akkor tényleg egész életére nincs megbocsátás?

Adepto   2016. 02. 20.

Andrew Garfield zseniálisan érzelmes és megható alakítását láthatjuk ebben az elgondolkodtató filmben. Vajon az embert egy általa a múltban elkövetett tette minősíti egész életében, vagy az azóta eltelt időszak és annak történései? Talán ez lehetne e... több»

Ragemarci   2015. 11. 16.

Roppant jól megírt forgatókönyv. A kérdés amit felvet pedig koránt sem egyértelmű. Sőt!

Rikudou6   2015. 08. 12.

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.