Vélemények: Üres város (Megáll a világ) (2007)

kopygege   2021. 10. 04.

A téma többet érdemel

Gyenge a dramaturgia, rossz rendezés, pedig ez egy nagyon fontos téma, kár érte, és ez most abszolút nem Sandleren vagy a többi színészen múlt.

MKristijan   2017. 02. 13.

Igazából Adam Sandler miatt néztem meg ezt a filmet, csak azért mert a mostani filmjei elszomorítottak. Reménykedtem abban hogy egy ilyen értékeléssel rendelkező dráma csak kihozhatott belőle valamit. Örülök hogy megnéztem, az egész történet szomorú, és megérthető.

Deku   2017. 10. 22.

Egyszerű lett az igaz de szerintem hibátlansága elég volt ahhoz, hogy én megkedveljem. Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető.

dandelion1983   2021. 05. 24.

Valódi, emberi, megindító film a gyász feldolgozásáról. A szereplőválasztás tökéletes, Adam Sandlert nagyon jó volt ilyen drámai szerepben látni. Minden manírtól, érzelgősségtől mentes a film, mégis a szívünkbe hatol. Remek film, csak ajánlani tudom.

Szőr SzereLő   2016. 12. 05.

Nagyon jó film. Ennél szomorúbb és tragikusabb dolog nem történhet egy emberrel, ennél szomorúbb filmet már régen nem láttam, és mégis láss csodát ezt pont korunk egyik legjobb komikusa adja át a leghihetőbben és a legjobban. Szerintem nagy alakítás.

Ancsi   2015. 03. 24.

Érzelmekkel teli film. Adam Sandler megmutatta, hogy tud ő színészkedni is, ha akar. Akik nem kedvelik a színészt, és azok is akik kedvelik, nézzék meg, mindkét tábor garantáltan csalódni fog, jó értelemben.

kitka6   2015. 01. 27.

ez a film zseniális és mégis oly' kevesen látták. szomorú. adam sandler számomra bebizonyította, hogy igenis el tud játszani egy komoly karaktert is és drámában is megállja a helyét.

Rikudou6   2015. 08. 12.

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

beus1987   2016. 08. 23.

Annyira nem tudtam meghatódni rajta. Szomorú történet, de nekem picit unalmas volt.

tamas84   2015. 12. 12.

Nagyon megható és mélyenszántó film volt szerintem. Újabban sok ilyen film van, ami a 9/11 utáni traumákat próbálja feldolgozni egy ilyen nagyon személyes szinten, mint például a Rém hangosan és írtó közel, ami szintén egy nagyon jó film. Ez azért te... több»

Lmint Lori   2021. 02. 28.

Nagyon jó film mély mondanivalókkal, és Adam Sandlernek nagyon jól áll a dráma is. Határozottan tetszett.

jazzy   2015. 10. 19.

Adam Sandler karaktere azért kicsit idegesítő volt, lelki sérülések ide vagy oda, nekem kicsit irreális volt, hogy valaki így kvázi autista lesz egy trauma miatt, persze el tudom képzelni, hogy ilyesmi tényleg megesik az életben. Don Cheadle karakter... több»