Vérző olaj (2007)

There Will Be Blood

Vérző olaj

indingo   2017. 11. 18.

Igazán kellemes kalandfilm. Van egy kerek története, sok szereplőt mozgat meg, megindító. Van benne küzdés, felemelkedés és bukás. Nekem tetszett.

Deku   2017. 09. 24.

Ez a film nagyon betalált nálam, kényelmesen eltudott szórakoztatni és ez nagy szó sokszor már. A karaktereket külön kiemelném mert nagyon erősek lettek belső tulajdonságaik révén.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Igazi melysegek es igazi magassok hullamzanak egymas utan es mindehhezmeg hozzajon DDL itt is fantasztikus szineszi jateka... Lenyugozo. Igazi kalandfilm, rengeteg szereplovel, sztorivel, esemennyel, de senki es semmi nem ertelmetlen/felesleges, mindennek es mindenkinek pont ott, pont akkor es pont azert van ott a helye, hogy kerek legyen a tortenet.

Thibo84   2019. 05. 31.

Nálam ez a film az egyszer nézhető kategóriába tartozik. Hiába a nagyszerű színészi játékok, maga a történet hosszú, több helyen vontatott. Voltak dolgok amiket én kihagytam volna, de talán részét képezik annak, hogy lássuk az igazi arcát a főszereplőnek. A készítők nagyon jól megmutatják, hogy egyes emberek mennyire megtudnak változni, ha vagyonossá válnak. Helyenként igen frusztráló hangulata volt a filmnek, amit a zenei aláfestés csak tetézett.

sabnock666   2019. 09. 04.

Megnéztem,és nem azt mondom,hogy időpocsékolás volt,de néha unalmas,néha lassú,néha lapos az egész! Nagyon hosszú,és nem is annyira jó a sztori,hogy ennyi időt rápazarlunk.

A film költségvetése 25 millió dollár volt és jelenleg 76 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A film producere szerint ha Daniel Day-Lewis nem fogadta volna el a szerepet, akkor a film el sem készült volna.

(ZeroHero)

A filmet Robert Altmannak ajánlották.