Vérző olaj (2007)

There Will Be Blood

Vélemények: Vérző olaj (2007)

elekm90   2021. 01. 27.

Kétszer adtam esélyt neki, és kétségkívül nagyon sok a pozitívum, de közepésnél nem tudok jobbat adni, mert indokolatlanul hosszú, és emiatt a történet több helyen válik vontatottá. A színészi játék (Day-Lewis és Dano elképesztő), a rendezés és az op... több»

indingo   2017. 11. 18.

Igazán kellemes kalandfilm. Van egy kerek története, sok szereplőt mozgat meg, megindító. Van benne küzdés, felemelkedés és bukás. Nekem tetszett.

Deku   2017. 09. 24.

Ez a film nagyon betalált nálam, kényelmesen el tudott szórakoztatni, és ez nagy szó sokszor már. A karaktereket külön kiemelném, mert nagyon erősek lettek belső tulajdonságaik révén.

Thibo84   2019. 05. 31.

Nálam ez a film az egyszer nézhető kategóriába tartozik. Hiába a nagyszerű színészi játékok, maga a történet hosszú, több helyen vontatott. Voltak dolgok, amiket én kihagytam volna, de talán részét képezik annak, hogy lássuk az igazi arcát a főszerep... több»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Megnéztem, és nem azt mondom, hogy időpocsékolás volt, de néha unalmas, néha lassú, néha lapos az egész. Nagyon hosszú, és nem is annyira jó a sztori, hogy ennyi időt rápazarlunk.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Igazi mélységek és igai magasságok hullámzanak egymás után, és mindehhez hozzájön DDL itt is fantasztikus színészi játéka. Lenyűgöző. Igazi kalandfilm rengeteg szereplővel, sztorival, eseménnyel, de senki és semmi nem értelmetlen/felesleges. Mindenne... több»

Bizsu82   2018. 08. 27.

Megindító, tanulságos és elgondolkoztató film. Végig lekötötte a figyelmemet. Magával ragadó, vannak benne kemény részek. A film egész hosszában izgalmas.

Bob   2018. 01. 02.

Daniel Day-Lewis hozta a szintet. Ez a film zseniális. Minden perce leköti az embert. Akit érdekel a téma és szereti Daniel Day-Lewis játékot, annak mindenképpen ajánlom. :)

erahurka   2018. 08. 17.

Brutális erejű dráma egy olajmágnásról, aki bármit hajlandó az üzlete mögé sorolni. Elképesztő képsorok hihetetlenül jól megkomponálva, hangulatos zene és brutális történet. Ebben a filmben egyszerűen minden jó.

Teófil   2015. 05. 04.

Véleményem szerint se egy nagy dobás ez a film. Hihetetlenül untam minden percét, nagyon lassú és semmitmondó az egész. A jellemábrázolásra és a színészek alakítására tudom csak azt mondani, hogy rendben volt, de ezt a filmet újra nem nézném.

batukán   2015. 12. 30.

Ritka az, amikor egy lassan csordogáló filmről azt mondom, hogy élveztem. Most ez a helyzet. Ennek a filmnek minden pillanata gondosan kidolgozott, nem beszélve a karakterábrázolásokról.

sonyxxx   2015. 06. 02.

Kitűnő film, amit a rendező és a főszereplő tesz igazán naggyá. A történet megjeleníti az amerikai álmot és azt, hogy a vallás és a kapitalizmus hogyan harcol egymás ellen. Egy igazi dráma, de abból is az egyik legjobb.

KeriPeti   2015. 04. 19.

Zseniálisan jó film, különösen Daniel Day-Lewis szereplése miatt. Nem túlzok, ha azt mondom ,hogy talán ő az egyik legtehetségesebb színész. Az Oscar-díjat én ennek adtam volna abban az évben.

sullerb1022   2015. 04. 28.

Hihetetlenül unalmas egy film. Nagyon nehezen indul be a történet, és hosszú is a film, tele üresjárattal. A filmzenék se tetszettek, egyedül a színészek alakítását tudom pozitívumként kiemelni.

Barnabii44   2018. 09. 02.

Nem értékelik még mindig ezt a filmet, pedig eléggé mestermű.

tamas84   2016. 01. 28.

A Vérző olaj egy igazi, hamisítatlan amerikai film, mind témájában, mind színészeiben, mind megvalósításában. Századforduló, olaj, családi és baráti üzelmek, indulatok, érzelmek - minden benne van, ami egy olyan filmbe kell, amivel az Egyesült Államo... több»