Lepattintva (2008)

Forgetting Sarah Marshall

Vélemények: Lepattintva (2008)

dailyfilmsan   2020. 11. 25.

Tipikus szakítós film. Mondanám, hogy tucat, de nagyon szép környezetbe helyezték ki a forgatást. Szeretnék én is ott lábadozni egy húzós szakítás után. A viccet félretéve, jók a film poénjai, és bár a karakterek kicsit túlzóak, beleillenek a film miliőjébe. Elment egynek.

Deku   2017. 08. 30.

Ez a film nem sikerült valami hatalmas durranásra, de ez annyira engem most nem zavart mint máskor. Amit akarta azt elérte és ennyi. Az pedig a szórakoztatás volt. Erre bőven megjárja.

Filmelemző   2018. 04. 28.

Én végignevettem, miközben éreztem azt is: annyira azért nem jó. De vannak filmek, melyek a maguk fárasztó módján mégis szórakoztatni tudnak, noha többet nem vágysz arra, hogy újra megnézd. A Lepattintva is pont ilyen. Sajnos csak közepeske, Jason Segel rengeteg ökörködése dacára. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

Curacao86   2015. 02. 01.

A kapcsolatokat több nézőpontból, kissé szokatlanul, de viccesen bemutató, vígjáték. Ne hagyjátok ki. :)

vivikejencikelara   2017. 06. 01.

Nagyon vicces film, de azért néha mégis sajnáltam nagyon Peter-t. A film nézése közben rájöttem nagyon sok ilyen ember van , akit ilyen módon megdönt egy szakítás. Ajánlom mindenkinek mert vicces de azért néha szomorú is.

Brigusz724   2015. 06. 15.

Baromi jó film, szuper történet és nagyon jók a színészek is benne. A kedvencem Russell Brand, aki megint egy kölöncöt, ebben a filmben éppen egy rock sztárt alakít, és valami hihetetlen jól csinálja.

zsirafcica   2018. 08. 03.

Könnyed kis történet a szakítás utáni nehézségekről és az új szerelem megtalálásáról, elképesztően laza és humoros stílusban. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz semmiféle egzotikus vagy újszerű elemet, engem teljesen megvett magának. Mindenképpen érdemes megnézni, kikapcsolódás gyanánt.

raczdavidzsolt   2016. 05. 04.

Néha a barátnők cserélnek lovagot! Ezt az állapotot jól mutatja a film!

Vitya   2015. 05. 02.

Eszeveszett, pörgős kis vigjatek. Még moziban lattuk es megnevettetett minket. Szorakoztato, vicces, jo szineszi karakterekkel. Jokedvre derito kis film.

zsanett0820   2015. 05. 27.

Kellemes csalódás volt számomra ez a film, ugyanis az utóbbi időkben olyan semmilyen vígjátékok jönnek ki, hogy ettől sem vártam túlzottan sokat. Aztán végül azon kaptam magam, hogy képes voltam rajta nevetni is, nem is egyszer, hanem sokszor. Ez a R... több»

[email protected]   2015. 10. 30.

Sablonos középszerű amerikai vígjáték középszerű poénokkal. Egyszeri nézésre alkalmas de nagyon sok hasonló filmet láttunk már. Újdonságot nem adott de azért nézhető.

sonyxxx   2015. 06. 04.

A film szórakoztató és nagyon vicces, ami bebizonyítja, hogy egy romkom mind a nőknek, mind a férfiaknak lehet egy vonzó stílus. Ez egy okos film, sok jó mellékszereplővel, ami megmutatja, hogy a férfi és a nő egymás megszokott szerepét simán ki tudja cserélni.

Dracule   2015. 08. 21.

Nincs még egy ilyen film. Ez valami oltárian extra mega módon szuper ha szabad így fogalmazni és talán nem túlzás. Számomra legalábbis igazán maradandó élményt nyújtott. Máskor is elő fogom venni megnézésre :)

Robi92   2015. 11. 21.

Jason-nek jó stílusa van az ilyen vicces filmekhez,ő tetszett a legjobban.Vannak a filmben jó és fárasztó poénok.Kicsit sok a pikáns,perverz jelenet.Sajnálom,hogy ennyire átlagos lett a vége az amire számítottam.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Irtó aranyos és szórakoztató ez a romantikus vígjáték. Nem lesz egy ultra mega film de arra amire kellett tökéletes. Sőt ha majdan választanom kell egy unalmas napon biztos eszembe fog jutni és újult erővel veszem elő és nézem meg.

somi   2015. 11. 23.

Jason Segel jól összerakta első saját egész estés filmjét, egy megszokott szereplőgárdával. Nem mondom, hogy végig szakadni fogtok a nevetéstől, de kellemes szórakozást nyújt. A drámai részekhez Mila Kunis tett hozzá, Kristen Bell inkább elvett belőle, ennél jobb színésznő.

schvarz   2018. 06. 13.

Átlagos amerikai romantikus vígjáték. Igazi sablonfilm, amit egyszer meg lehet nézni ha nem vágysz semmi extrára és bonyolultra. Középszerű, lájtos! 3/5

Norcsi59   2015. 02. 18.

Tucat vígjáték, semmi extra, nem ad nagy élményt. Gyenge poénok, gyenge színészi alakítás. Még egyszer nem nézném meg.

Buborék   2015. 06. 29.

Hatalmas egy film. Van benne romantika, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

Hercegno   2017. 03. 01.

Egyszer meg lehet nézni, de senki se számítson valami nagy számra. Én jól szórakoztam rajta, volt benne néhány ütős poén, szerintem közepesnél erősebb film.

Zzssuuzzssii   2016. 09. 21.

Átlagos, sablonos amerikai vígjáték, egyszer nézhető, laza film átlagos sztorival. Szórakoztató, kikapcsoló, de semmi extra, semmi maradandót nem adott.

Maxima   2016. 12. 12.

Átlagos, kissé sablonos vígjáték, ami túl sok újdonságot nem adott. Sablon sztori, semmi extra. Egyszer nézhető kategória. Laza, egyszerű vígjáték. Felejthető.

fazekasanett92   2016. 10. 26.

Azt hittem egy sablonos, csapból folyó vígjáték lesz, de pozitív irányba okozott csalódást, mert igényes, humoros és a szereplők is nagyon jók. Ötletes a vége, sok jó beszólás van benne.

era93   2015. 06. 04.

Tettszett a film. Számomra kellemes kikapcsolódást biztosított és ha azt nézzük pozitívan csalódtam hisz a mai vígjátékok eléggé elcsépelt tömeg filmek. Ebben azonban megkaptam azt a szórakozás adagot amire vágytam. A színészeket is nagyon bírom így talán még könnyebb volt megkedvelnem.

Deni   2015. 03. 10.

Nagyon szórakoztató vígjáték sztem!! Szinkronnal is zseniális, főleg Russel Brand karaktere..Nagyon sokat lehet nevetni ezen a filmen!:)

Bendegúz   2018. 11. 10.

Az egyik legrosszabb vígjáték, amivel az elmúlt években dolgom volt – ha egyáltalán vígjátéknak szánták ezt a csapnivaló, lapos, unalmas és közhelyes borzalmat, A karakterek bénák, egyedül Russel Brandben van egy kis spiritusz, de hát ő Russel Brand,... több»

KATE   2016. 02. 29.

Jason Segel és Kristen Bell párosát nagyon eltalálták az alkotók, már amennyiben az volt vele a céljuk, hogy már az első képkockáknál rosszul legyek. A Veronica Marstól is kivoltam, de hogy ennyi ideig kelljen néznem ezt a halvérű nőt, ráadásul abban... több»

OrSi   2014. 12. 16.

A Lepattintva szerintem egy nagyon cuki, nagyon kedves és nagyon aranyos vígjáték, ami ráadásul még gyönyörű tájakon is játszódik. Viszont amennyire aranyos, annyira bújtatottan kegyetlen is némely része, és elég jól elkapták egy ilyen szakítás és ké... több»