Lepattintva

Forgetting Sarah Marshall

2018.06.13 schvarz

Átlagos amerikai romantikus vígjáték. Igazi sablonfilm, amit egyszer meg lehet nézni ha nem vágysz semmi extrára és bonyolultra. Középszerű, lájtos! 3/5

2016.10.26 fazekasanett92

Azt hittem egy sablonos, csapból folyó vígjáték lesz, de pozitív irányba okozott csalódást, mert igényes, humoros és a szereplők is nagyon jók. Ötletes a vége, sok jó beszólás van benne.

2015.06.05 Mr. Z

Irtó aranyos és szórakoztató ez a romantikus vígjáték. Nem lesz egy ultra mega film de arra amire kellett tökéletes. Sőt ha majdan választanom kell egy unalmas napon biztos eszembe fog jutni és újult erővel veszem elő és nézem meg.

2017.03.01 Hercegno

Egyszer meg lehet nézni, de senki se számítson valami nagy számra. Én jól szórakoztam rajta, volt benne néhány ütős poén, szerintem közepesnél erősebb film.

2015.08.21 Dracule

Nincs még egy ilyen film. Ez valami oltárian extra mega módon szuper ha szabad így fogalmazni és talán nem túlzás. Számomra legalábbis igazán maradandó élményt nyújtott. Máskor is elő fogom venni megnézésre :)

2015.11.23 somi

Jason Segel jól összerakta első saját egész estés filmjét, egy megszokott szereplőgárdával. Nem mondom, hogy végig szakadni fogtok a nevetéstől, de kellemes szórakozást nyújt. A drámai részekhez Mila Kunis tett hozzá, Kristen Bell inkább elvett belőle, ennél jobb színésznő.

2015.06.04 sonyxxx

A film szórakoztató és nagyon vicces, ami bebizonyítja, hogy egy romkom mind a nőknek, mind a férfiaknak lehet egy vonzó stílus. Ez egy okos film, sok jó mellékszereplővel, ami megmutatja, hogy a férfi és a nő egymás megszokott szerepét simán ki tudja cserélni.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne romantika, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2015.11.21 Robi92

Jason-nek jó stílusa van az ilyen vicces filmekhez,ő tetszett a legjobban.Vannak a filmben jó és fárasztó poénok.Kicsit sok a pikáns,perverz jelenet.Sajnálom,hogy ennyire átlagos lett a vége az amire számítottam.

2016.12.12 Maxima

Átlagos, kissé sablonos vígjáték, ami túl sok újdonságot nem adott. Sablon sztori, semmi extra. Egyszer nézhető kategória. Laza, egyszerű vígjáték. Felejthető.

2015.06.04 era93

Tettszett a film. Számomra kellemes kikapcsolódást biztosított és ha azt nézzük pozitívan csalódtam hisz a mai vígjátékok eléggé elcsépelt tömeg filmek. Ebben azonban megkaptam azt a szórakozás adagot amire vágytam. A színészeket is nagyon bírom így talán még könnyebb volt megkedvelnem.

2015.02.18 Norcsi59

Tucat vígjáték, semmi extra, nem ad nagy élményt. Gyenge poénok, gyenge színészi alakítás. Még egyszer nem nézném meg.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Átlagos, sablonos amerikai vígjáték, egyszer nézhető, laza film átlagos sztorival. Szórakoztató, kikapcsoló, de semmi extra, semmi maradandót nem adott.

2015.03.10 Deni

Nagyon szórakoztató vígjáték sztem!! Szinkronnal is zseniális, főleg Russel Brand karaktere..Nagyon sokat lehet nevetni ezen a filmen!:)