Lepattintva

Forgetting Sarah Marshall

2023.08.01 Di Canio

Szakítós kalamajka Hawaiin. Jó kis vígjáték, vannak jó poénok, de ami fontosabb: végig érdekes maradt, nem volt unalmas rész, nekem tetszett.

2017.08.30 Deku

Ez a film nem sikerült valami hatalmas durranásra, de ez annyira engem most nem zavart mint máskor. Amit akarta azt elérte és ennyi. Az pedig a szórakoztatás volt. Erre bőven megjárja.

2020.11.25 dailyfilmsan

Tipikus szakítós film. Mondanám, hogy tucat, de nagyon szép környezetbe helyezték ki a forgatást. Szeretnék én is ott lábadozni egy húzós szakítás után. A viccet félretéve, jók a film poénjai, és bár a karakterek kicsit túlzóak, beleillenek a film miliőjébe. Elment egynek.

2018.04.28 Filmelemző

Én végignevettem, miközben éreztem azt is: annyira azért nem jó. De vannak filmek, melyek a maguk fárasztó módján mégis szórakoztatni tudnak, noha többet nem vágysz arra, hogy újra megnézd. A Lepattintva is pont ilyen. Sajnos csak közepeske, Jason Segel rengeteg ökörködése dacára. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

2021.08.03 stewie_griffin_2005

Átlagos amerikai vígjáték, természetesen happy enddel. A története szerintem túl egyszerű volt, és kevés jó poén volt benne. Mila Kunis viszont gyönyörű, ő dobta fel kicsit a filmet (egyébként miatta néztem meg). Több szerepet kaphatott volna, mert a... Több

2022.11.19 KCintia

Újranéztem, nem kellett volna?

Régebben annyira más fényben pompázott nálam ez a film, de így ismét megnézve csak pár szót tudok rá mondani: túlzott és gagyi. Máskor hagyom a "polcon porosodni" inkább. Sajnos a szereplőgárda sem tudta feljebb vinni a színvonalat.

2018.08.03 BaloghBogi42

Könnyed kis történet a szakítás utáni nehézségekről és az új szerelem megtalálásáról, elképesztően laza és humoros stílusban. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz semmiféle egzotikus vagy újszerű elemet, engem teljesen megvett magának. Mindenképpen érdemes megnézni, kikapcsolódás gyanánt.

2015.02.01 Curacao86

A kapcsolatokat több nézőpontból, kissé szokatlanul, de viccesen bemutató, vígjáték. Ne hagyjátok ki. :)

2017.06.01 vivikejencikelara

Nagyon vicces film, de azért néha mégis sajnáltam nagyon Peter-t. A film nézése közben rájöttem nagyon sok ilyen ember van , akit ilyen módon megdönt egy szakítás. Ajánlom mindenkinek mert vicces de azért néha szomorú is.

2015.05.27 zsanett0820

Kellemes csalódás volt számomra ez a film, ugyanis az utóbbi időkben olyan semmilyen vígjátékok jönnek ki, hogy ettől sem vártam túlzottan sokat. Aztán végül azon kaptam magam, hogy képes voltam rajta nevetni is, nem is egyszer, hanem sokszor. Ez a R... Több

2015.06.15 Brigusz724

Baromi jó film, szuper történet és nagyon jók a színészek is benne. A kedvencem Russell Brand, aki megint egy kölöncöt, ebben a filmben éppen egy rock sztárt alakít, és valami hihetetlen jól csinálja.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Néha a barátnők cserélnek lovagot! Ezt az állapotot jól mutatja a film!

2015.05.02 Vitya

Eszeveszett, pörgős kis vigjatek. Még moziban lattuk es megnevettetett minket. Szorakoztato, vicces, jo szineszi karakterekkel. Jokedvre derito kis film.

2015.10.30 [email protected]

Sablonos középszerű amerikai vígjáték középszerű poénokkal. Egyszeri nézésre alkalmas de nagyon sok hasonló filmet láttunk már. Újdonságot nem adott de azért nézhető.