Apró titkok (2006)

Little Children

Apró titkok

indingo   2018. 03. 17.

Tetszett a film, bár a két történet - a viszony és a pedofilos szál - eléggé elkülönült egymástól. Érdekes volt a történet olyan szempontból is, hogy a szereplők gondolatait is megtudhattuk, pont mint egy könyvben.

dailyfilmsan   2018. 07. 07.

Agyament egy sztori és mégis jó a film. Fogtam a fejem hogy hogyan illik össze a két történet szála és fogtam a fejem akkor is mikor a két házaspár élete ilyen szinten elnyomott mégsem tesznek érte semmit hanem inkább elmismásolják és másnál keresik a szabadságot. A komunikáció hiánya képes ilyet tenni tény és való, de akkor is emberünk egy kibírhatatlan jellem csak jól néz ki és van egy bomba felesége. A háziasszony meg magába van fordulva majdhogynem pszichológiai eset. A film nézése közben felmerült az a kérdés bennem hogy miért van a férjével 1 pillanatnyi jelet sem mutatott arra, hogy ő szereti vagy szerette valaha azt a férfit akitől a lánya van. A Narrátor az aki nézhetővé teszi ezt a filmet. Ha nem narrálnák, akkor csak egy erős 2-es lenne csak a film.

MP170506   2016. 10. 24.

Elgondolkodtató, megindító film. Nagyon jó a mondanivalója, bár kicsit lassan történnek az események, néha kicsit várja az ember, hogy történjen valami, de ennek ellenére tetszett. A színészek alakítása nem kiemelkedő...

Szilonka   2018. 08. 15.

Végig lekötötte a figyelmemet, ami talán a szereplők átélt játékénak volt köszönhető.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Több szálon futó sztori. Összetett gondolatvezetés, érdekes szereposztás, nincs rá szebb szó. Kate nem volt elég jó nő a palihoz, bár ez el is hangzik benne.

Patrick Wilsont Kate Winslet ajánlotta Brad szerepére.

(ps)

Sarah szerepét eredetileg Vera Farmiga játszotta volna.

(ps)

Az egyik jelenetben Brad Kathyt magasnak, Sarah-t pedig alacsonynak nevezi. Valójában Jennifer Connelly és Kate Winslet között csak 1-2 cm különbség van.