Közösség

Vélemény:

 

82 Őrült, dilis, szerelem.

(2011)

Őrült, dilis, szerelem.

 
ArpiHajdu és Réci   2017.10.09 21:26
0

Az Őrült, dilis szerelem volt az elmúlt évek legjobb romantikus vígjátéka. Elsősorban azért, mert összehozta az aktuális kedvenc színész páromat Emma Stone-t és Ryan Goslingot, akiknek nemsokára már olyan fantasztikus filmet köszönhettünk, mint a Kaliforniai álom. Azért ebben a történetben is rendesen sziporkáztak, elég ha csak Hannah és Jacob első együtt töltött éjszakáját nézzük a Dirty dancing emeléssel, a masszázsfotellel és Gosling meztelen felsőtestével. A film nem semmi színészgárdával dolgozik, Stone és Gosling mellett még kapunk Steve Carellt, Julianne Moore-t, Marisa Tomei-t és némi Kevin Bacont is (szerintem mindenki egy életre megjegyezte, hogy Cal felesége David Lindhagennel lépett félre). Valamint ott vannak a fiatalok is, a szerintem kissé idegesítő Analeigh Tipton és Jonah Bobo, akit én már a Zathura, az űrfogócska című film óta imádok. A film első fele szerintem több poénos jelenetet tartalmaz, hiszen ekkor történik Cal felkészítése a csajozós életre, a második felében több a szerelem, több a sablon. Több ilyen romkom kéne, ami nem veti el a sulykot ami a sziruposságot illeti és nem próbál alpári poénokkal hódítani.