Walker, a texasi kopó (1993)

Walker, Texas Ranger

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Chuck Norris-ra írt sorozat, mert nélküle semmit sem ért volna. Igazi ikonná nőtte ki magát és az epizódok történetei is izgalmasak voltak.

babsy88   2015. 01. 23.

Chuck Norris nélkül a világegyetem sem létezne. Nem volt elég az a számtalan film, melyben önálló kultúrát teremtett, rendeztek egy külön sorozatot, ahol ő mindenki megmentője. Nem hiába, hogy Superman is Chuck Norrisos pizsamát hord

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Nem tudom elképzelni, hogy ki nézte ezt a sorozatot, meg miért kellett ezerszer ismételni. Chuck Norris sok poénhoz adott ötletet, bár nem értem a felhajtást körülötte.

Gigi   2017. 01. 19.

Legendás sorozat, legendás színésszel. A fene sem érti, hogy miért, mert a sztori átlagos, a cselekmény sem különösebben érdekes, és mégis volt benne valami, ami legendává tette.

Norbert93   2019. 04. 26.
A legendás Walker

A filmet látva megalapozottnak tűnnek a Chuck Norris viccek. Ne keressünk a filmben mélységeket vagy elsöprő színészi játékot! Ennek ellenére mégsem egy rossz film, s bár nem nekik készült, de szerintem gyerekek is bátran megnézhetik. Nincs benne vér, mocsok, reális erőszak, a film teljes mértékben igazság és becsületpárti, mindent a törvény keretei között tesz, és igyekszik jó példát állítani.

Clarence Gilyard
Noble Willingham
Clarence Gilyard
Chuck Norris

Egy-két epizódban látható volt Mila Kunis, Danny Trejo, Hulk Hogan és Sting is.

(LionelMessi10)

A sorozat a harmadik évadától a hatodikik minden évben bekerült a 30 legnézettebb amerikai műsor közé.

(LionelMessi10)

Az első néhány évadban az autók alapján könnyedén kiszúrhattuk, kik a rosszfiúk, ők ugyanis mindig Fordot vezettek. A jófiúk közül azok, akik Dodge-t vezettek, túlélték az eseményeket, akinek azonban Chevyjük volt, meghaltak.