Xena, a harcos hercegnő (1995)

Xena: Warrior Princess

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Szórakoztató történelmi sorozat, melyből tanulni is lehet és végig izgalmas. Nagyon szépek a tájak ahol játszódik.

indingo   2017. 05. 02.

Ez a sorozat sem most ment. Azidőtájt nagyon szerettem, ma már eléggé nevetséges az egész, de hát változnak a dolgok. A Herkules is akkor ment, azt is nagyon bírtam.

harnas1207   2019. 02. 19.

Régen is gagyinak tűnt, ma is annak tartom, de valahogy nem lehet rá több rosszat mondani. Nem volt irritáló vagy idegesítő. Talán a női nézők jobban értékelték, nem tudom.

VvV   2016. 05. 23.

Gyerekkoromban mindig néztem, akkor érdekesnek tűnt, ma már nem nézném meg, valahogy nem köt le.

Norbert93   2019. 04. 13.

Kicsit gagyinak tűnt régen is, nem szerettem annyira, mint a Herkulest, de ettől függetlenül mindig néztem és nem csak azért, mert nem volt más (nyilván ez sem elhanyagolható). Nem túlzás azt mondani, hogy a film azóta kultikussá vált, és egyfajta kultuszt alakított ki maga körül.

Mark Ferguson
Kevin Smith
Alexandra Tydings
Michael Hurst
Hudson Leick

Az Universal Pictures stúdió 70. forgalmazott filmje.