Xena, a harcos hercegnő (1995)

Xena: Warrior Princess

Teemeah   2020. 02. 28.

Tinikorom hősnője

Tinikoromban imádtam ezt a sorozatot, eleve az, hogy egy NŐ volt a főszereplője, aki szép is, csinos is, és mellé kemény és karakán és nem lehet vele lacafacázni. Aztán az egészet elkezdték elvinni leszbikus szerelem irányába Gabriellel, a végére meg már azt se tudtam ki kivel van és miért, az utolsó részek meg ilyen WTF-élmény volt, "de miért??" felkiáltásokkal. Valamiért az amcsik egyszerűen képtelenek jól befejezni a sorozatokat. Indul remekül, aztán értelmetlen blődliség lesz belőle, amikor már nagyon kéne meglovagolni az első 1-2 évad sikerét, de nincs értelmes sztoriötlet. Ilyenkor ahelyett, hogy abbahagynák a topon, félreviszik az egészet. Ettől függetlenül Xéna ma is példakép, persze felnőtt szemmel már észreveszem az olyan "apróságokat" mint a szexista öltözékek (ki harcol fedetlen hassal??). Maga az alapsztori és a színészek viszont kiválóak.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Szórakoztató történelmi sorozat, melyből tanulni is lehet és végig izgalmas. Nagyon szépek a tájak ahol játszódik.

indingo   2017. 05. 02.

Ez a sorozat sem most ment. Azidőtájt nagyon szerettem, ma már eléggé nevetséges az egész, de hát változnak a dolgok. A Herkules is akkor ment, azt is nagyon bírtam.

VvV   2016. 05. 23.

Gyerekkoromban mindig néztem, akkor érdekesnek tűnt, ma már nem nézném meg, valahogy nem köt le.

harnas1207   2019. 02. 19.

Régen is gagyinak tűnt, ma is annak tartom, de valahogy nem lehet rá több rosszat mondani. Nem volt irritáló vagy idegesítő. Talán a női nézők jobban értékelték, nem tudom.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kiváló sorozat és nagyszerű történetek. A mitológia minden zegzugából előlépő teremtmények világa igen izgalmas kalandokat mutat be nekünk.

Emma109   2016. 08. 24.

Ha jól rémlik a Herkulessel ment egy időben. Jó kis története volt, bár azt a hülye kiáltást máig nem tudom elfelejteni.

Mark Ferguson
Kevin Smith
Alexandra Tydings
Michael Hurst
Hudson Leick

Az Universal Pictures stúdió 70. forgalmazott filmje.