Mate   2015. 05. 06.

Egész szórakoztató sorozat, de túl sok benne a hiba. A főszereplő nem rossz, de Arthur kimondottan erőlködő színész. A CGI nevetséges, a párbeszédeken meg van mit javítani.

VargaBarnabas   2016. 05. 06.

Jó sorozat meg minden szerintem lebilincselő élmény tárul a néző felé mikor nézi a sorozatot a kedvenc karakterem a sárkány bár colin morgan is jól alakítja merlin szerepét,remélem lesz még ehezz fogható nagyszerű és lebilincselő fantasy sorozat.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Nagyon, de nagyon jó kis sorozat, nagyon jók a fiatal színészek és a karaktereik is nagyon szórakoztatóak, a sorozat vége is valami elképesztő, nagyon szeretem a AVALON-tipusú filmeket, de ez az összesnél is sokkal jobb.

James Cosmo
James Cosmo