Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Gwendoline Christie
Aidan Gillen
Natalie Dormer
Natalie Dormer

labellogirl   2021. 08. 23.

Csalódás

A barátom ajánlotta a sorozatot, először nem akartam nézni. Végül adtam neki egy esélyt, belevágtunk. Az első résztől kezdve megfogott. Kiszámíthatatlan, váratlan fordulatok, nem bírtam leállni, folyamatosan nézni akartam. Az utolsó előtti részig, amit, ha pontozni kellet volna, 10/10. Az utolsó rész viszont egy k***a nagy csalódás volt. Elvette teljesen a kedvem, valahogy nem érzem befejezettnek, se eleje, se vége. Nem erre számítottam. Az utolsó rész értékelése 10/ -10.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Emlékszem, mikor ajánlották nekem a sorozatot és elkezdtem nézni, az első rész a felénél kikapcsoltam, mert semmit nem értettem belőle, sok volt egyszerre a szereplők bemutatása... De rá pár hónapra valamiért úgy döntöttem, hogy elkezdem nézni, és na... több»

Shelby07   2018. 01. 07.

Húú hát éveket lehetne zengni erről a sorozatról. Fantasztikus, egyszerűen szavakkal leírhatatlan. Fordulatos, kiszámíthatatlan és amikor az ember már azt hinné, hogy tudja mi fog következni, mire lehet számítani, mindig újra és újra meg tudják lepni... több»

rbernadett   2015. 09. 08.

Nagyon sokáig halogattam, hogy belekezdjek a sorozatba, mert bár mindenki el volt ájulva tőle, mindenki kihangsúlyozta a brutalitását és a pajzánságát. Aztán a fene se tudja miért, egyszer nem volt mit nézni, így adtam neki egy esélyt. Ezt a sorozato... több»

Puncs   2019. 04. 06.

Fantasztikusan jó sorozat, engem soha egy sorozat nem kötött le még ennyire, mint ez. A karakterektől kezdve a szereposztáson, a cselekmény szövésén át, egészen a zenéig zseniális az egész.

Deku   2017. 08. 17.

Az egyik lehető legjobb sorozat kategóriáján belül. Minden meg van benne ami ezt a kort idéznie kell. Szerintem elég hitelesen adták vissza bár a könyvet nem sikerült olvasnom.

indingo   2017. 05. 02.

Utólag kapcsolódtam a sorozatba, de később mindent pótoltam. Izgalmas kis sorozat, jó kis csavarokkal. Csak úgy hullanak a karakterek.

A sorozat két női főszereplője, Lena Headey és Emilia Clarke is játszotta már Sarah Connort. Előbbi a Terminátor – Sarah Connor krónikáiban, utóbbi a Terminator: Genisysben.

(Puncs)

Sophie Turner örökbe fogadta azt a kutyát, ami az általa megformált Sansa farkasa volt a sorozat első évadában.

(Puncs)

A Cersei Lannistert megformáló Lena Headley és a Bronnt játszó Jerome Flynn egy párt alkottak a sorozat előtt, de a viszonyuk olyan csúnyán ért véget, hogy a forgatás elején szerződésben kötötték ki, hogy soha nem lesz közös jelenetük.

(Puncs)

Lena Headeyt testdublőr helyettesíti, amikor az általa megformált karakternek, Cersei Lannisternek meztelenül kell végigsétálnia Királyvár lakói előtt. A testdublőrre rámontírozták Headey mimikáját.

(Puncs)

Eredetileg Tamzin Merchant alakította volna Daenerys Targaryen karakterét, a pilot epizódot fel is vették vele, de végül Emilia Clarke kapta meg a szerepet.

(Puncs)

Összességében a nyitó részt látva örömmel konstatálhatjuk, a sorozat pontosan olyan ütni valóan profi rohadék maradt, amilyennek megszoktuk: mutat is, nem is, ad néhány választ, másokat homályban hagy, egyáltalán, egyelőre lassan, ám virtuózul játszik az idegeinken. több»

A Trónok harca nyolcadik évadában ugyanis leginkább az fáj, hogy bár a búcsúról lelkiismeretesen gondoskodott, a méltó búcsúról már nem. több»