Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Trónok harca (2011)

Game of Thrones

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2017. 05. 02.

Utólag kapcsolódtam a sorozatba, de később mindent pótoltam. Izgalmas kis sorozat, jó kis csavarokkal. Csak úgy hullanak a karakterek.

rbernadett   2015. 09. 08.

Nagyon sokáig halogattam, hogy belekezdjek a sorozatba, mert bár mindenki el volt ájulva tőle, mindenki kihangsúlyozta a brutalitását és a pajzánságát. Aztán a fene se tudja miért, egyszer nem volt mit nézni, így adtam neki egy esélyt. Ezt a sorozatot egy szóval tudnám jellemezni: profi. A zene, a szereplőválasztás, a jelmezek a díszletek, minden. Ez nagyságrendileg elég is kellene legyen, de ehhez még társul egy jól kidolgozott történet és pár tökéletesen kidolgozott karakter. Nem mondom, hogy minden résszel meg vagyok elégedve, de ez nem ront a sorozat nagyságán.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Emlékszem mikor ajánlották nekem a sorozatot és elkezdtem nézni az első rész a felénél kikapcsoltam mert semmit nem értettem belőle, sok volt egyszerre a szereplők bemutatása...De rá pár hónapra valamiért úgy döntöttem elkezdem nézni és nagyon jó "befektetés" volt, mert egy olyan világot olyan történetet csináltak, amihez foghatót még soha. Szerintem a legjobb sorozat amit csak csinálni lehetett. Olyanok szálak, tervek, csapdák, barátságok, szövetségek, cselszövéseket írtak, váratlan dolgokat, ami egy percre sem untatja a nézőt. Legjobb sorozat!!!

Shelby07   2018. 01. 07.

Húú hát éveket lehetne zengni erről a sorozatról. Fantasztikus, egyszerűen szavakkal leírhatatlan. Fordulatos, kiszámíthatatlan és amikor az ember már azt hinné, hogy tudja mi fog következni, mire lehet számítani, mindig újra és újra meg tudják lepni az embert. Ha egyszer valaki belekezd, készüljön arra, hogy nem tudja abba hagyni. Folyton csak kattint az új részre aztán újra és újra, mire észbe kap, megnézett vagy 2 évadot és amikor lefekszik aludni csak azt várja, hogy felébredhessen és újra nézhesse. Abszolút függővé válik az ember és ha nagyon magával ragadja a világ, garantáltan még a könyveket is ki fogja olvasni!

Deku   2017. 08. 17.

Az egyik lehető legjobb sorozat kategóriáján belül. Minden meg van benne ami ezt a kort idéznie kell. Szerintem elég hitelesen adták vissza bár a könyvet nem sikerült olvasnom.

Iain Glen
Gwendoline Christie
Aidan Gillen
Natalie Dormer
Natalie Dormer

Végre bátran parkolópályára merték tenni a teljesen érdektelen szálakat, ahelyett, hogy minden epizódban tartottak volna egy rövid beköszönést ezekről a helyszínekről. több»

A komótos, sótlan és összességében rossz bevezetés után az évad az utolsó három-négy részben magára talált, és a rengeteg csavar, valamint cliffhangerek nagyszerű táptalajt adhatnak a következő etap számára. Csak győzzük kivárni. több»

Összességében a nyitó részt látva örömmel konstatálhatjuk, a sorozat pontosan olyan ütni valóan profi rohadék maradt, amilyennek megszoktuk: mutat is, nem is, ad néhány választ, másokat homályban hagy, egyáltalán, egyelőre lassan, ám virtuózul játszik az idegeinken. több»

A Hegy az egyetlen karakter a sorozatban, akit már három színész is játszott az idők során (Conan StevensIan Whyte – HafÞór Júlíús „Thor” Björnsson).

(evlin16 )

Daenerys három sárkánytojása közül az egyiket Jay-Z ajándékba megvásárolta Beyoncénak.

(evlin16 )

A sorozat eddig megjelent hét évadában 14 olyan színész tűnt fel, aki a Harry Potter-filmek valamelyikében szerepelt.