Trónok harca

(Game of Thrones)

hsanya182  2015. 10. 18.

Nagyon jó "fantasy" atmoszférájú, igényes sorozat, avagy pasiknak való szappanopera, melyben a meztelen nők meg a vérontás kap fő szerepet. Mindezek mellett elég sok szövevényes, logikai cselekedet van, ahogy a trónért harcolnak. A könyvet nem olvastam, de életszerű, hiteles képet kapunk a középkori karddal vívott vad harcokról. Vannak benne szerethető mókás és emberileg undorító karakterek is. Kicsit lassú a cselekményvezetés, de nézhető.

Mate  2015. 01. 25.

Egy rendkívül jó sorozat a Trónok Harca, mégis kissé túlértékelt. Az első néhány évad kissé hatásvadász, de izgalmas és érdekes, majd egyre inkább beindul, egyre jobban elkezdenek érdekelni a karakterek és azt veszem észre, hogy mint a messiást, úgy várom az új évadot.

Orosz István  2016. 05. 23.

Azt hiszem ez a sorozat ami kiszámíthatatlan ki hal meg benne, soha nem lehet egy szereplőt megkedvelni mert tuti meghal. Azt mondom a világ legjobb sorozata.

HanGa  2016. 04. 27.

Jelenlegi kedvenc sorozatom! Elképesztően izgalmas, nagyon jó a története és itt nem laza facáznak, ha kell még a főszereplőt is kinyírják! A zenéit külön kiemelném, nagyon kellemesek.

indingo  2017. 05. 02.

Utólag kapcsolódtam a sorozatba, de később mindent pótoltam. Izgalmas kis sorozat, jó kis csavarokkal. Csak úgy hullanak a karakterek.

Iain Glen
Aidan Gillen
Natalie Dormer
Natalie Dormer
Smoking Barrels: Trónok harca
Végre bátran parkolópályára merték tenni a teljesen érdektelen szálakat, ahelyett, hogy minden epizódban tartottak volna egy rövid beköszönést ezekről a helyszínekről.
Smoking Barrels: Trónok harca - 5. évad
A komótos, sótlan és összességében rossz bevezetés után az évad az utolsó három-négy részben magára talált, és a rengeteg csavar, valamint cliffhangerek nagyszerű táptalajt adhatnak a következő etap számára. Csak győzzük kivárni.
24.hu - Trónok harca (S06E01)
Összességében a nyitó részt látva örömmel konstatálhatjuk, a sorozat pontosan olyan ütni valóan profi rohadék maradt, amilyennek megszoktuk: mutat is, nem is, ad néhány választ, másokat homályban hagy, egyáltalán, egyelőre lassan, ám virtuózul játszik az idegeinken.

2015-ben összesen 135db csecsemő kapta meg a Sasnsa nevet, amelyet a sorozatból csentek el.

(Bthewatcher)

Emilia Clarke és Lena Headey mindketten belebújhattak már Sarah Connor bőrébe. Clarke a Terminátor: Genisys-ben, míg Headey a Terminátor - Sarah Connor krónikái című sorozatban játszhatta a híres karaktert.

(Laca92)

Richard Brake (az Éjkirály) szerepelt a Batman: Kezdődik!-ben is: ő az, aki lelövi a Wayne szülőket.

(Laca92)