Egyszer volt, hol nem volt

Lana Parrilla
Jennifer Morrison
Ginnifer Goodwin
Lana Parrilla

Emma Swan, egy talpraesett óvadékügynök, aki könnyedén bukkan a legdörzsöltebb szökevények nyomára is. A születésnapján beállít hozzá egy kisfiú, aki azt állítja, ő Emma gyereke, akit tíz évvel korábban örökbe adott. A nő nem tudja mire vélni a helyzetet, és visszaviszi Henryt a… Több

Premier (HU): 2012.08.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.04.23 Klauka89

2 vagy 3 évadot láttam belőle, amíg még volt Disney+ előfizetésem. Baromi jók a szereplők, nagyon ötletesen van feldolgozva és újragondolva minden egyes meseszereplő. Zörgőfürge volt a kedvencem. Jennifer Morissonnak és Josh Dallasnak nagyon örültem.... Több

2016.02.18 indingo

Kedves kis sorozat, az ötlet pedig fantasztikus. Mindenki által ismert mesehősök kelnek éltre a XXI. században. Az első egy két évadban picit sok az új szerpelő, minden rész egy-egy új hős behozataláról szólt, de megbocsátom nekik. Hófehérke és Daliás amúgy az életben is egy pár!

2017.12.13 Yosihiro

Nagyon jól indult aztán valahogy elveszíti a varázsát. Talán majd az új részek jók lesznek. Összességében a sok mese keveréke ami egymásra épül remek kikapcsolódás

2017.08.19 Deku

Nagyon ügyesen és varázslatosan gyúrták egybe a már híres mese karaktereket. A színészek egytől-egyig remek választás voltak. Rumplestintskin karaktere a legmegnyerőbb és legérdekesebb számomra.

2019.08.17 Ms. Akárki

Imádom ahogy a régi jól ismert meséket modernizálja és át is dolgozza ez a sorozat. Kedvencem Robin és Alice talán, de "Piroska" történetszála se volt kutya..:) Izgalmas és pörgős sorozat, ami mindig kellemes kikapcsolódás.

Paul Marshall kapta meg majdnem Demona szerepét de végül másképp döntöttek a készítők így Kristin Bauer van Straten-nel cserélték fel.Szerző: Deku

A “Heart of the Matter” epizódban visszatér Storybrooke és Barbara Hershey mint Cora.Szerző: Deku

A “Once Upon a Time in Wonderland” melléksorozatának “Bad Blood” epizódjában Aliz megkéri Bubit, hogy ürítse ki zsebeit amik között ott van Nagyi vendéglőjének kulcsa amit Will szóvá is tesz, hogy Nagyi biztos bosszús emiatt.Szerző: Deku

A melléksorozatának “Forget Me Not” című epizódjában elhangzik a híres mondat “Minden varázslatnak ára van.” Szerző: Deku

A sorozat melléksorozatában a “Once Upon a Time in Wonderland” első részében Storybrooke is szerepel egy jelenetben., feltűnik Morgó és Hamupipőke.Szerző: Deku