Egyszer volt, hol nem volt

Once Upon a Time

2023.04.23 Klauka89

2 vagy 3 évadot láttam belőle, amíg még volt Disney+ előfizetésem. Baromi jók a szereplők, nagyon ötletesen van feldolgozva és újragondolva minden egyes meseszereplő. Zörgőfürge volt a kedvencem. Jennifer Morissonnak és Josh Dallasnak nagyon örültem.... Több

2016.02.18 indingo

Kedves kis sorozat, az ötlet pedig fantasztikus. Mindenki által ismert mesehősök kelnek éltre a XXI. században. Az első egy két évadban picit sok az új szerpelő, minden rész egy-egy új hős behozataláról szólt, de megbocsátom nekik. Hófehérke és Daliás amúgy az életben is egy pár!

2017.12.13 Yosihiro

Nagyon jól indult aztán valahogy elveszíti a varázsát. Talán majd az új részek jók lesznek. Összességében a sok mese keveréke ami egymásra épül remek kikapcsolódás

2017.08.19 Deku

Nagyon ügyesen és varázslatosan gyúrták egybe a már híres mese karaktereket. A színészek egytől-egyig remek választás voltak. Rumplestintskin karaktere a legmegnyerőbb és legérdekesebb számomra.

2019.08.17 Ms. Akárki

Imádom ahogy a régi jól ismert meséket modernizálja és át is dolgozza ez a sorozat. Kedvencem Robin és Alice talán, de "Piroska" történetszála se volt kutya..:) Izgalmas és pörgős sorozat, ami mindig kellemes kikapcsolódás.

2016.05.05 TomÁcs

Fergeteges sorozat, az elején féltem hogy nagyon gagyi lesz, mert mégis csak mesékről van szó, meg mereven ragaszkodni fognak a mesék világához, de pozitívan csalódtam.

2017.12.14 Greeta

Csak jót tudok róla mondani. Mesteri, ahogy a különböző stílusú és kultúrájú meséket összeszövik és egy nagy családot csinálnak belőle. Mindig történik valami izgalmas.

2017.10.16 Szilonka

Az első 3-4 évad mesteri volt, utána már egy picit sok és szinte követhetetlen az időben való ugrálás. A 7. évadból agyonhiányzik az eredeti csapat, kár érte.

2016.01.16 beero88

Ez a sorozat szerintem leginkább azoknak fog bejönni, akiket megérint a mese világa. Mert hogy konkrétan arról szól csak modern köntösbe burkolva. Mindenesetre engem könnyedén megvett.

2016.10.04 lolita13

Nagyon jól feldolgoza a meséket amiket gyerenkét láttunk így mindenki aki nyitott egy kis újdonságra annak benne lesz a kedvenc sorozatai között,

2016.06.20 Timcsi

Nagyon jó kis sorozat, nem is gondoltam volna, hogy ennyit ki tudnak hozni belőle. Végig izgalma s és nagyon pörgősek az egyes részek.

2019.05.20 petraszab

Sutyiban elkezdte adni az MTV, úgyhogy le vagyok kicsit maradva. Valakiből már volt 3. Jó kis sorozat, egy újfajta elképzelés.

2018.07.23 Az amatőr

Megelevenedik a mesék világa

Imádtam ezt a sorozatot, még 2-3 évad után is mindig tudott újat hozni. Mind a látványban, mind a történetben nagyot alkottak a készítők. Nagyon szeretem az átírt meséket, ez a sorozat pedig ilyen szempontból korszakalkotó. Szinte minden jól ismert ... Teljes kritika

2016.04.04 Annuska

Kiváló kis mesés sorozat. Mindenki átismételheti a mese tudását. Van benne minden régebbi és új keletű figurák egyaránt egy nagy történetté dolgozva. Nem tudom meddig lehet ilyen magas színvonalon hozni a sorozatot, de remélem még jó sokáig.