Egyszer volt, hol nem volt

Once Upon a Time

2016.06.25 punktum

Remekül összerakott és alaposan kidolgozott sorozat. Nagyon izgalmas, bejön.

2015.10.09 Alexa

Picit elmaradtam a részekkel, de tervezem a folytatást, mert remekül kitalált kis sorozat, nagyon jó látványvilággal és még a történet is érdekes. Igyekszem hamar felvenni a fonalat, egy darabig még biztos műsoron lesz.

2015.10.21 dubzsu

Magával ragadó, izgalmas, felnőtteknek szóló mese, abszolút jól válogatott karakterekkel. A műfajok jó arányban keverednek, érdekesek a történések és maga a miliő.

2016.02.24 BlaBlaBla

Élvezetes kis sorozat, végre nem egy gyilkosos nyomozós tucatsorozat. Régebbi és újkori mesefigurák egyaránt szerephez jutnak, kellőképpen izgalmas felnőtt fejjel is.

2016.08.22 Mliklós29

Nagyon izgalmas ki sorozat, több szálon és idősíkban folyik, de még is egy kerek egészet alkot.

2016.03.26 Garadi

Jó kis sorozat, minden évad valami érdekes rejtélyt tár fel, és szeretem a csavarokat, amiket a klasszikus történetekbe raktak. Néhány színész pedig olyat alakít, hogy az valami elképesztő.

2015.05.29 Sissy

Érdekes sorozat. Eleinte nagyon tetszett, megnéztem minden részt, ez volt a kedvenc sorozatom, de egy idő után egyre unalmasabbá vált. Bár lehet, hogy csak nem az én ízlésemhez való, úgyhogy inkább kezdd el nézni :D

2016.04.25 Zsóka

Sokáig nem érdekelt, a 12 éves lányom és a 16 éves fiam addig mondogatta, milyen jó, hogy el kezdtem nézni...és rákattantam:) 5 csillag mindenképp. Izgalmas és mesés...lebilincselő.

2015.03.26 habtündér

a két dimenziós meseszereplők többdimenzióssá váltak!:) szerintem már csak az alap5let miatt is kiemelkedik az átlagsorozatok közül,ráadásul a színészi alakítások is remekek. Mindenesetre kellett idő, mire végleg elköteleződtem mellette, pl. a konzer... Több

2022.10.12 Boro

Nagyon jó az alap ötlet, a színészek is jók, de rémesen unalmas.

2018.07.02 kadvan95

Mesék másként! Imádom ezt a sorozatot és a karaktereit! Annyira magával ragad a mágia és a történetek. Mindig tud valami újat hozni és lenyűgözni! Kár, hogy vége! Csak ajánlani tudom!

2016.03.27 Yoniki

Ez a sorozat nagyon jó. Bár valamiért a 2. évad felénél leragadtam, de mindenképpen tervben van a folytatása. Ötletes az alapja, érdekesek benne a fordulatok és bár jó sok szálon fut már a sztori, azért eléggé összeáll minden és követhetőek a történések.

2019.01.15 Doloresz89

Az a típusú sorozat, amit bátran ajánlok minden korosztálynak. Izgalmas, romantikus, érdekes.

2015.02.09 kamivagyok

Érdekes sorozat. Eleinte nem tetszett, de adtam neki még egy esélyt és azóta minden részt megnézek. Engem nagyon megfogott az atmoszféra, és a történetet is remekül kitalálták.