Egyszer volt, hol nem volt

Once Upon a Time

2019.01.04 szabomarc

Engem nem tudott meggyőzni, 1-2 részt megnéztem de nem bírtam annyira élvezni, mint azt a vélemények alapján vártam volna. Ettől függetlenül próbálja meg mindenki, mert az alapkoncepció nem rossz.

2016.09.17 HannaK

Valóban mesés sorozat, nem gondoltam volna hogy mesékből ilyen szövevényes, felnőtteknek szóló történetet össze lehet rakni.

2017.08.09 czigler.nora

Én imádom a meséket felnőtt létemre, kb. az összes Pixar és Disney mesét láttam és szeretem, de ez valahogy és valamiért mégsem jött be. Élőszereplőkkel már annyival butábbnak tűnik..

2016.02.27 H.a.n.n.a

Egyik kedvenc sorozatom. Az alaptörténet szerintem nagyon jó és kiválóan pörögnek az események, nincsenek üres járatok. Nagyon jók a kosztümök.

2016.10.01 Evcsi95

Nagyon jó ötletnek tartom a mesehősök egy filmbe rakását. Olyan, mint egy Disney Bosszúállok. :D Nagyon jó a története, a cselekmény is eléggé érdekes. Érdemes követni a részeket.

2018.08.17 authorgirlll

Mindig is szerettem a meséket ezért ez a sorozat azonnal megnyert magának. nagyon jó a történet vezetés, de Hófehérke egy pont után idegesítő lett számomra.

2015.06.24 padfoot8925

Nagyon szuper módon összerakott és izgalmas sorozat egy olyan világról amit gyerekként már megismerhettünk. Nagyon szépen ábrázolja benne a karakterek jellemvonásait és izgalmas módon adja elő az egészet.

2018.04.27 Evok1909

Minden benne van ami egy remek kis családi sorozathoz kell, sőt valamivel több is. Ugyanakkor ahhoz meg kevés, hogy valódi misztikus sorozatként szerepeljen, bár ez nem is célja. Tetszik.

2015.04.22 mimi

Az egyszer volt, hol nem volt egy lehengerlően izgalmas előzményfilm és jellemrajz azokról a karakterekről, akiket mindannyian ismerünk és szeretünk. Rajta keresztül mi is részt vehetünk a csodában, ahogy fény derül az elfeledett jellemvonásokra, a d... Több

2016.07.29 Homer

Az első évad közepén lettem a rajongója ennek a sorozatnak és utána néztem meg a többi részt is visszafele és meg kell mondjam nagyon minőségi és tetszetős. Nagyon szépen megoldották az egyes valóság síkok összeérését. Izgalmas és humoros is sokszor.

2015.06.20 neeta92

Ez valami piszok jó sorozat és nagyon könnyen beleéli magát az ember eme csodálatos mesevilágba. Teljesen lekötött az elejétől kezdve és tűkön ülve várom a folytatást. Ha szereted a tündérmesés varázslós sorozatokat nyugodtan kezdj bele.

2016.08.24 Emma109

A kedvenc sorozatom. Van benne minden ármány, szerelem, küzdés, harc, akció, fájdalom.

2016.06.29 Bog1

Hűű, nem gondoltam volna hogy ennyivel magával ragad...múlt héten találtam rá a sorira, de már végeztem az első évaddalXD.:) Azthiszem nagy kedvenc lesz a jövőben, pedig a szereplőgárda elsőre nem győzött meg, de az évad végére már én is beleéltem ma... Több

2016.06.17 Panna

Remek ötletet dolgoz fel és kiválóan is lett kivitelezve. A mese és a valós világ a múlt és a jelen találkozása pazar.