Egyszer volt, hol nem volt

Once Upon a Time

2018.03.31 Vrpp

Az első pár éved tetszett, de utána elvesztettem az érdeklődésemet.

2015.07.12 justynaw

Kimondottan átgondolt univerzumot épített fel az ABC ehhez a sorozathoz. Mindig is imádtam a meséket, elve kíváncsian vártam, mit tudnak kihozni belőle, de engem a végeredmény nagyon megfogott. Az egészen úgy ahogy van remek az atmoszférája, egyedül ... Több

2015.03.29 Trob

Nagyon jó sorozat! Minden remek mesét magába foglal, hihetetlenül jól megalkotják a karaktereket, és ez az amiért beleszeretsz a sorozatba! Megvan benne a varázs!

2015.02.13 NagyThor

Újra gyereknek érzem magam! Imádom Rumpletiltskint.. Alig várom a második felét az évadnak, ez az a sorozat amiről sosem mondok le.. :)

2015.03.02 00Alexa00

Remek sorozat, csak ajánlani tudom. Gyerekkorunk kedvenc meséi teljesen más fénybe kerülnek. Rumpelstilskin/Mr. Gold nekem is nagy kedvencem, amihez Robert Carlyle játéka nagyban hozzájárul, akárcsak a Gonosz királynő/Regina és az őt alakító Lana Parrilla.

2020.04.23 Erika Czeglédi

Utolsó rész

Láttam a utolsó részeket hát sok minden történik benne. A Gonosz királynő jó lesz mert meg kell mentenie a fiát a másik univerzumba a mesék világába.

2015.02.05 manoarc

A sorozat készítői zsenik. Olyan történeteket írnak a már meglévő mesékből, hogy az hihetetlen. Én nem tudom megunni. A szereplőválasztás jobb nem is lehetett volna, ld. Regina(fergeteges). ÉS az, hogy beleszőtték a jégvarázst a legutóbbi évadba.. Nem tudom elégszer ismételni magam.. Fergeteges! 5*

2015.02.23 Belle

Imádom ezt a sorozatot, izgalmas tele nem várt fordulatokkal. A készítői pedig nagyon kreatívak, úgy dolgozzák át az ismert meséket, hogy az ember folyton megdöbben. Igazi mese felnőtteknek :)

2018.07.30 dannab24

Nagyon jól feldolgozza a meséket , amiket gyerekként láttunk, szerintem nagyon jó kis sorozat.

2015.03.31 edoka

Elejétől kezdve imádom, bár mostanában kicsit sok már a kavarás és kezd ellaposodni. Az elején nagyon élveztem, nagyon jó volt az alapötlet!

2015.03.07 Aziren

Ritkán nézek sorozatokat, még kevesebb van, amire teljesen rá is kattanok, de ez ilyen. Egyszerűen zseniális! Nem igazán volt olyan rész, ami után ne kerestem volna az államat valahol a földön. Egyelőre a negyedik évadra gyúrok, de nem hiszem, hogy c... Több

2015.02.10 mary_chan

Nagy kedvencem ez a sorozat. Az elején azt hittem unalmas lesz, de egyáltalán nem, sőt nagyon fordulatos és izgalmas. Remekül átrakták az alkotók a meséket ebbe a sorozatba és még össze is fűzték.. Remek.

2016.07.04 orsolya1004

A sorozat első évada olyan lett, amit szerintem mindenkinek látnia kell, gyerekkorunkat idézi fel. Hihetetlen mit sikerült létrehozni a mesék világának és a valóságnak az ötvözésével. Sajnos a második évad gyengére sikerült. De azt ki lehet bírni és a többiben a sorozat új erőre kap.

2015.02.08 thanky

Nagyon tetszik, hogy ilyen átgondoltan felnőttesítették a gyerek-meséket, és hogy nagyon szépen összeszőtték egy-egy szereplő történetvilágát a másikéval. Mindig tud újdonságot mutatni!