Niki19

Fehér Anna
Bajor Imre
Franciska Nicsovics
Németh Kristóf

A gazdagréti lakótelep egyik lépcsőházának lakói és azok barátai, rokonai életével ismerkedhetünk meg az első magyar telenovella képkockái által. A Takács, a Mágenheim és a Vágási család nehézségei és örömei révén nem csupán a kor népszerű szüleményével,… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 1987.05.07.

KULCSSZAVAK

2024.02.18 Schumy1

Igen, amit mindenki ismer, látott, még olyan is, aki azt mondja, nem. Szerettem nagyon. Ha jól emlékszem, csütörtökönként ment a tv-ben. A család kötelező sorozata volt úgy, mint péntekenként a Dallas.

Kötelező darab volt! De imádtam!

Anno, bevallom én is néztem, ha nem is minden egyes részt, de azért rajongója voltam hazánk egyik kultikus sorozatának. A nem létező gazdagréti lakótelep élt és virult. Megnézhettük a beköltözéstől a berendezkedésig hőseinket a mindennapjaikban. Gyer... Teljes kritika

2017.11.28 indingo

A sorozat annak köszönheti a népszerűségét, hogy nem nagyon volt más akkor. Eléggé lassú a története, és sok benne a felesleges duma is. Etától meg felállt a hátamon a szőr.

2021.12.02 Péter Fazekas

Egyszerűen imádom, a kedvencem, eredetit is láttam gyerekként, és többször ismétlésként is, sajnos sok nagyszerű színész már nincs velünk.

2015.05.07 bambula Nézhetetlen

A Szomszédoknak a legnagyobb előnye, hogy nagyon vicces videókat ollóznak össze belőle az emberek youtube-on (pl. indokolatlan cenzúra). Egyébként iszonyat szocialista propaganda volt az egész, nem tudom akkor hogy tekintettek rá az emberek de mai szemmel abszurd.

Az egyik újévi részben Almáék lakásán megjelenik maga Hofi Géza. A cameo-ról a színészek sem tudtak, így igazi szilveszteri meglepetést jelentett számukra.Szerző: ArpiHajdu és Réci