Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon határokat feszegető és polgárpukkasztó sorozat, de nekem kifejezetten tetszett. Friss és mai az egész. Érzelmes és pörgős a cselekmény. A zenéit kifejezetten szerettem.

Greeta   2018. 09. 11.

Engem teljesen meglepett ez a sorozat. Teljesen véletlenül akadtam rá egy fórumon és nagyon hamar, néhány rész alatt a hatása alá kerültem. Mondhatni kissé függő lettem. Annyira jól ragadták meg a készítők a stílust és a mondanivalót, hogy hiába köze... több»

indingo   2018. 08. 21.

Remek sorozat. mindenek előtt humoros, remek beszólások vannak benne. Életszagú, de drámai is egyben.

Szilonka   2019. 07. 29.

Voltak túlzások a filmben, de valahogy az egyik legemberibb sorozat amit valaha láttam. Ez volt az a sorozat, amit bármeddig tudtam volna nézni.

VvV   2018. 10. 29.

Legalább 2-3 részemként néztem, mert annyira tetszett. Nagyon különböző gondolkodású emberekről szól, sok témát felvet, elgondolkodtat.

Lonka   2018. 08. 25.

Imádtam. Annyira kedvelhető benne mindenki, hogy azt nem tudom elmondani. Remek részek, sok-sok mondanivaló.

Timcsi   2019. 01. 27.

Hatalmas port kavaró sorozat, de aki picit is nyitott a világra az nem fog csalódni.