L. (2004)

The L Word

L.

rbernadett   2015. 04. 23.

Bár a sorozat néhol egy kicsit eltúlzott, nem volt ez rossz a maga nemében. Ez volt az első sorozat ami leszbikusokról szólt, a probléma csak az volt vele, hogy minden nő leszbikus volt a sorozatban aki csak felbukkant, de legalábbis mindegyik elcsábítható volt egy másik nő által, amit egy kicsit elrugaszkodottnak éreztem. A szereplők néha nagyon komoly személyiségváltozáson mennek keresztül, amin szintén nem túl reális. A legidegesítőbb szereplők lesznek a legszerethetőbbek és fordítva néha oda - vissza. Ennek ellenére egyedi és ezért különleges.

Edii   2015. 09. 18.

Nagyon nem tetszett ez a sorozat... szerintem sokszor eltúlzott, engem nem tudott lekötni!

A 2. évadban a Tina Kennard-et alakító Laurel Holloman nem csak szerepe szerint volt terhes, hanem a valóságban is.