Bársony nyalóka (2002)

Tipping the Velvet

rbernadett   2015. 05. 12.

Nagyon jó feldolgozása a könyvnek. Néha csak kicsit, néha jelentősen eltér, de az alapot hűen követi. Szórakoztató és nagyon brit.

alexxx   2016. 01. 23.

A BBC egyik legjobb sorozata szerintem. Nem igazán szeretném lelőni a cselekményt, de elképesztően magával ragadó az egész cselekménye úgy, ahogy van. Szinte nézeti magát. Ma már egy kicsit a feledés homályába merült, de érdemes leporolni szerintem.

kuba.pal   2016. 01. 02.

Szerintem nagyon merész sorozat. Nem a polgárpukkasztás a célja, de egy olyan témát választott magának, amely nagyon ütőssé teszi a viktoriánus korba való belehelyezkedésével. Szerintem emellett nagyon jó hangulatú is. Egyszóval hihetetlenül ütős is. Én imádtam egyszerűen.

Keeley Hawes
Rachael Stirling
Rachael Stirling
Anna Chancellor
Anna Chancellor
Keeley Hawes

Egy interjúban Keeley Hawes elmondta, hogy ő és Rachael Stirling leitták magukat a szerelmi jelenet forgatása előtt, ugyanakkor azt is elismerte, hogy megcsókolni egy nőt semmivel sem másabb mint megcsókolni egy férfit.