Értelem és érzelem (2008)

Sense & Sensibility

Dorkateo   2020. 08. 08.

Felesleges volt újraforgatni

Számomra semmi újat nem hozott ez a változat. Sőt több helyütt is alulmúlja az 1995-ös verziót. Az is vicces, hogy némelyik színész jól láthatóan az előző filmből lopta a gesztusait... (Alan Rickman a 95-ös filmben szerepel ... hála istennek...)

kadvan95   2017. 08. 04.

Kiváló modern feldolgozás. Tehetséges színészek által alakított remek karakterek. Szép romantikus film.

Xenomorf   2016. 08. 30.

Csodálatos könnyedséget árasztó munka, mely sok érzést képes kiváltani. A többi hasonló jellegű filmtől, sorozattól eltérően nem unalmas, nem laposodik el, kiválóak a karakterrajzok, mindenki megtalálhatja benne a kedvenc figuráját. Jane Austen nagyon tudott. Szerintem jót tett hírnevének ez a sorozat.

Cercei   2016. 03. 03.

Alan Rickman itt is kiemelkedő, egyébként szinte hibátlan munka, minden klappol benne. Természetesen nem feledkezhetünk el a kitűnő alapötletről...Mégiscsak egy világhírű munkára épült.

Dan Stevens
Dominic Cooper