Üvöltő szelek (2009)

Wuthering Heights

indingo   2019. 03. 17.

A regényt valamilyen oknál fogva kétszer is olvastam, ezért kíváncsian vártam, visszaadja-e a film azt az élményt és tud-e olyan drámai hatást, érzelmet kiváltani. És hát hatott, ami főleg a címszerepet alakító Tom Hardynak is köszönhető.

philboy   2017. 04. 26.

Imádom a regényt, és a feldolgozások közül ez a kedvencem, és szerintem a legjobb is. Tom Hardy mintha csak erre a szerepre termett volna. A forgatókönyv pedig amennyire csak lehetett hű maradt a regényhez. Kiváló!

ovejuna   2014. 10. 06.

Jó ötlet, hogy nem filmet, hanem sorozatot készített a könyvből. A történet ugyanis annyira összetett, hogy szinte lehetetlen szelektálni belőle. Ajánlom mindenkinek ezt a sorozatot. Azoknak is, akik olvasták és persze azoknak is, akik nem.

Andrew Lincoln