Alaska nyomában (2019)

Looking for Alaska

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Szilonka   2020. 02. 04.

Gyönyörű film, nagyon megható a története. Minden percét imádtam, a könyvhöz is kedvet kaptam.

Martin Vigh   2019. 10. 30.

Magával ragad és nem ereszt – Alaska nyomában

Rögtön a premier után tekintettem meg Jason Schwartz legújabb sorozatát, ugyanis a coming of age zsáner az egyik kedvencem. Az utóbbi években számtalan maradandó alkotás született, mely a megértés igényével nyúlt a fiatalok problémáihoz, és reménykedtem, hogy a John Green regénye alapján készült széria is beilleszthető lesz majd ebbe a sorba. Szerencsére nem kellett csalódnom. A történet középpontjában Miles Halter áll, aki megelégeli szürke életét, ezért úgy dönt, hogy a következő tanévet egy bentlakásos iskolában kezdi meg. A fiú fontos jellemvonása, hogy rajongója a híres emberek utolsó szavainak, ám később kiderül, hogy többségükről valóban csak ennyit, esetleg néhány életrajzi adatot tu... több»

indingo   2019. 11. 05.

Remek sorozat, csak dicsérni lehet. Érzelmes, megható, megindító. Engem napokig körüllengett a hatása. A főszereplők játéka nagyon természetes.

TomÁcs   2019. 11. 04.

Elképesztően megrázó sorozat, annak ellenére hogy csak tinikről szól. Tetszett benne a művészi vonal az utolsó mondatokkal.

VvV   2019. 12. 04.

Gyönyörű történet! Nagyon tudott az érzelmeinkre hatni. természetes a története, életszagú és piszkosul megható.

A film egyes részeit Detroitban (Michiganben) forgatták.

(Thibo84)

Mielőtt Rebecca Thomas-t választották a film rendezésére, Gia Coppola neve is felmerült.

(Thibo84)

Charlie Rowe-t és Logan Millert mérlegelték Miles „Puffancs” Halter és az Ezredes szerepére.