Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Patrick Dempsey miatt néztem meg főleg. Benne sosem lehet csalódni. Viszont ez nem egy Vészhelyzet minöségben és történetben sem sajnos. Már a végére nem tudtam követni hogy ki kivel van.

Deku   2017. 08. 21.

Az ilyen orvosi témákat alapból nagyon szeretem, kicsit vártam, hogy Vészhelyzet stílusú lesz de ez inkább ilyen kórházi szappanopera jellegű dolog. Ez pedig nagyon nem tetszik. Semmi szimpatikus nem volt benne.

indingo   2017. 06. 26.

Volt egy időszak, amikor hatalmas divatja volt a kórházsrozatoknak. A Grace Klinika engem is beszippantott néztem is pár évadot, de utána sok unszimpatikus karakter került a középpontba ezért kaszáltam.

Szilonka   2019. 07. 29.

Emberi sorozat, sok érdekes üggyel és esettel. Jók a karakterek és a szerelmi szálak is csak feldobják a filmet.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Szerintem elfáradt a sorozat. Az elején még érdekes és újszerűnek volt mondható, de eléggé ellaposodott. A részek sem olyan izgalmasak már.

Derek teljes neve Derek Christopher Shepherd.

(emesejuhasz)

Cristina mostohaapja zsidó vallású.

(emesejuhasz)

Dr. Karev teljes neve Alexander Michael Karev.