indingo   2017. 06. 26.

Volt egy időszak, amikor hatalmas divatja volt a kórházsrozatoknak. A Grace Klinika engem is beszippantott néztem is pár évadot, de utána sok unszimpatikus karakter került a középpontba ezért kaszáltam.

Deku   2017. 08. 21.

Az ilyen orvosi témákat alapból nagyon szeretem, kicsit vártam, hogy Vészhelyzet stílusú lesz de ez inkább ilyen kórházi szappanopera jellegű dolog. Ez pedig nagyon nem tetszik. Semmi szimpatikus nem volt benne.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Szerintem elfáradt a sorozat. Az elején még érdekes és újszerűnek volt mondható, de eléggé ellaposodott. A részek sem olyan izgalmasak már.

VvV   2018. 11. 17.

Kórházas love story. Sok szerelmi szál, egybeszőve a kórházi esetekkel.

Lonka   2016. 02. 21.

A kedvencem volt egy ideig utána eléggé meguntam, annyi hülyeség volt már benne hogy sok lett. Ellen Pompeora nekem nagyon rossz ránézni, annyira penészvirág hogy az már fáj és a színészi játékában is ezt látom.

Derek teljes neve Derek Christopher Shepherd.

(emesejuhasz )

Cristina mostohaapja zsidó vallású.

(emesejuhasz )

Dr. Karev teljes neve Alexander Michael Karev.