Advertisement

A Grace klinika (2005-2021)

Grey's Anatomy

Gábor390920   2021. 10. 11.

Hány évad jöhet még?

2005-ben, az első évadban megismerhettünk öt lelkes gyakornokot, akik megkezdték pályafutásukat a Grace klinikán. A sorozat az első évadokban üdítő volt, a színészek belopták magukat a közönség szívébe, együtt sírtak, együtt nevettek velük. Az évadok... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 21.

Az ilyen orvosi témákat alapból nagyon szeretem, kicsit vártam, hogy Vészhelyzet stílusú lesz de ez inkább ilyen kórházi szappanopera jellegű dolog. Ez pedig nagyon nem tetszik. Semmi szimpatikus nem volt benne.

indingo   2017. 06. 26.

Volt egy időszak, amikor hatalmas divatja volt a kórházsrozatoknak. A Grace Klinika engem is beszippantott néztem is pár évadot, de utána sok unszimpatikus karakter került a középpontba ezért kaszáltam.

Szilonka   2019. 07. 29.

Emberi sorozat, sok érdekes üggyel és esettel. Jók a karakterek és a szerelmi szálak is csak feldobják a filmet.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Patrick Dempsey miatt néztem meg főleg. Benne sosem lehet csalódni. Viszont ez nem egy Vészhelyzet minöségben és történetben sem sajnos. Már a végére nem tudtam követni hogy ki kivel van.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Szerintem elfáradt a sorozat. Az elején még érdekes és újszerűnek volt mondható, de eléggé ellaposodott. A részek sem olyan izgalmasak már.

VvV   2018. 11. 17.

Kórházas love story. Sok szerelmi szál, egybeszőve a kórházi esetekkel.

Kate Walsh visszatért a 18. évadba vendégszereplőként, mint dr. Addison Montgomery. Mikor bemutatkozik az új gyakornokoknak, ugyanúgy teszi, mint amikor az első évad elején bemutatkozott Meredith Greynek.

(Gábor390920)

Meredith Grey (Ellen Pompeo) a 18. évad első részében világos inget visel. Ugyanez az ing van rajta a sorozat legelső részében, amikor a többi gyakornokkal együtt belép a műtőbe az eligazításon.

(Gábor390920)

Derek teljes neve Derek Christopher Shepherd.

(emesejuhasz)

Cristina mostohaapja zsidó vallású.

(emesejuhasz)

Dr. Karev teljes neve Alexander Michael Karev.