A Grace klinika

Grey's Anatomy

2021.10.11 Gábor390920

Hány évad jöhet még?

2005-ben, az első évadban megismerhettünk öt lelkes gyakornokot, akik megkezdték pályafutásukat a Grace klinikán. A sorozat az első évadokban üdítő volt, a színészek belopták magukat a közönség szívébe, együtt sírtak, együtt nevettek velük. Az évadok... Teljes kritika

2017.08.21 Deku

Az ilyen orvosi témákat alapból nagyon szeretem, kicsit vártam, hogy Vészhelyzet stílusú lesz de ez inkább ilyen kórházi szappanopera jellegű dolog. Ez pedig nagyon nem tetszik. Semmi szimpatikus nem volt benne.

2019.07.29 Szilonka

Emberi sorozat, sok érdekes üggyel és esettel. Jók a karakterek és a szerelmi szálak is csak feldobják a filmet.

2019.08.25 Ms. Akárki

Patrick Dempsey miatt néztem meg főleg. Benne sosem lehet csalódni. Viszont ez nem egy Vészhelyzet minöségben és történetben sem sajnos. Már a végére nem tudtam követni hogy ki kivel van.

2017.06.26 indingo

Volt egy időszak, amikor hatalmas divatja volt a kórházsrozatoknak. A Grace Klinika engem is beszippantott néztem is pár évadot, de utána sok unszimpatikus karakter került a középpontba ezért kaszáltam.

2020.02.09 dandelion1983

Páratlan és a maga nemében egyedülálló sorozat. Az egyik nagy kedvencem, és tizenkilenc évad után még pont ugyanígy érzem. Imádom!

2016.05.09 TomÁcs

Szerintem elfáradt a sorozat. Az elején még érdekes és újszerűnek volt mondható, de eléggé ellaposodott. A részek sem olyan izgalmasak már.

2018.11.17 VvV

Kórházas love story. Sok szerelmi szál, egybeszőve a kórházi esetekkel.

2019.02.19 Timcsi

Nagyon tud hatni az érzéseinkre. Helyenként humoros, másutt könnyeket csal az ember szemébe.

2016.02.21 Lonka

A kedvencem volt egy ideig utána eléggé meguntam, annyi hülyeség volt már benne hogy sok lett. Ellen Pompeora nekem nagyon rossz ránézni, annyira penészvirág hogy az már fáj és a színészi játékában is ezt látom.

2016.04.17 Zsceeeka

Hiába sokadik a évada megy( 12.) , még mindig nagyon szeretem , kellemesen pihentetően könnyed, de egyben drámai is . Meglepett, hogy még jövőre is folytatják , de biztosan végig nézni fogom, bár újabb szereplőket nem igazán sikerül megkedvelnem.

2017.12.30 Greeta

Ahány ember ebben a sorozatban meghal, már rég kihalt volna az emberiség. Olyan mint a Barátok közt, csak kórház a helyszín. Mindenki volt már mindenkivel.

2019.04.20 petraszab

Izgatottan vártam a sorozat kezdetét, de hamar alábbhagyott az érdeklődésem. Túl sok volt nekem a szerelmi, titkos szál benne.

2015.06.14 emesejuhasz

Kedvenc sorozatom, függőséget okoz :D