A narancsvidék

A narancsvidék

The O.C.

Miután a zűrös életű Ryan Atwoodot befogadja a Cohen család, a tengerparti város, Newport nyugalma felborul. A hirtelen kialakuló szerelmi háromszöget és a generációs ellentétek hamar felbolygatják a környékbeliek életét.

(hp)

Premier (HU): 2004.01.18. | HBO Max (2022.05.11.)

1. évad (2003) - 27 epizód

Shannon Lucio
Olivia Wilde
Willa Holland

2018.01.21 mamiéstöti2

Egy ifjúsági sorozat, mely az idejében sokak kedvence volt. Nekem nem a stílusom ez a műfaj, de ha valaki szereti az ilyesmit az ne hagyja ki.

2016.12.28 ArpiHajdu és Réci

Az élet nem egy tündérmese

A sorozatot nem követtem akkoriban, amikor először siker volt, hanem csak évekkel később (most) vettem elő, amikor már a Gossip girl és a Pretty Little liars módi dívik, ami a tini sorozatokat illeti. Persze A narancsvidék is alkalmazza az amerikai s... Teljes kritika

Colin Hanks a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A sorozatban két Herkules is feltűnik: Kevin Sorbo alakítja a sorozatban Ryan édesapját (a Herkules című sorozat főszereplője). Tate Donovan, aki a Narancsvidékben Marissa apját játssza pedig a hangját adta a Disney-féle Herkules címszereplőjének.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ryan és Seth az egész sorozat alatt mindössze kétszer ölelkeznek: a legelső és a legutolsó részbenSzerző: ArpiHajdu és Réci

Peter Gallagher volt az első színész, akit beválogattak a show-ba.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az eredeti forgatókönyv tervezetben Ryan Sandy Cohen törvénytelen gyereke lett volna.Szerző: ArpiHajdu és Réci