mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Egy ifjúsági sorozat, mely az idejében sokak kedvence volt. Nekem nem a stílusom ez a műfaj, de ha valaki szereti az ilyesmit az ne hagyja ki.

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 28.
Az élet nem egy tündérmese

A sorozatot nem követtem akkoriban, amikor először siker volt, hanem csak évekkel később (most) vettem elő, amikor már a Gossip girl és a Pretty Little liars módi dívik, ami a tini sorozatokat illeti. Persze A narancsvidék is alkalmazza az amerikai sorozatokra jellemző sablonokat, a szegények is gazdagok vagy egyszer csak azzá válnak, mert valaki pártfogásba veszi őket, a nők (tisztelet a kivételnek!) jógáznak és milliárdos férjeket keresnek karrierépítés helyett, a szerelem sose lehet zökkenőmentes (hiszen kell a hatásfokozás) DE!!! mindezek ellenére A narancsvidéket és a benne ábrázolt problémákat (és megoldásokat) mégis sokkal közelebb érzem magamhoz, mint a fent említett sorozatokat, a ... több»

Edii   2015. 09. 16.

Nagyon jó kis sorozatnak indult, tavasszal néztem meg az első 3 évadat, de sajnos a 4. évadba már nem kezdtem bele, mert nagyon sok rosszat írnak róla...

Janel Parrish
Bella Thorne
Autumn Reeser
Shannon Lucio
Olivia Wilde
Willa Holland
Peter Gallagher

Colin Hanks a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

A sorozatban két Herkules is feltűnik: Kevin Sorbo alakítja a sorozatban Ryan édesapját (a Herkules című sorozat főszereplője). Tate Donovan, aki a Narancsvidékben Marissa apját játssza pedig a hangját adta a Disney-féle Herkules címszereplőjének.

(ArpiHajdu és Réci )

Ryan és Seth az egész sorozat alatt mindössze kétszer ölelkeznek: a legelső és a legutolsó részben

(ArpiHajdu és Réci )