indingo   2016. 02. 16.

Fantasztikus sorozat volt anno és most is az! Most ismétli az egyik csatorna! Be van állítva felvételre, imádom! Tetszik, hogy sokszor valós problémákat vet fel játszi könnyedséggel, amit a csajok egy reggeli mellett beszélnek meg a közeli kávézóban. A sorozat alatt furcsálltam, hogy Carrie munkahelyét sose látjuk, csak ír!

Deku   2017. 08. 22.

Nem véletlenül méltán híres eme sorozat és Sarah Jessica Parker karaktere nagyon egyedi és kedvelhető lett. Mind a zene mind pedig maga a története a sorozatnak lehengerlő volt.

Szilonka   2018. 04. 11.

Akarva akaratlanul mindenki valamelyik csaj szerepébe gondolja magát vagy legalább is megpróbálja belőni, hogy saját maga melyik karakter is lehet. Sok igazság volt benne remek humorral.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Zseniális nőcis sorozat. Még engem is nagyon jól kikapcsol , pedig az ilyen ruhás , barátnőzős sorozatok tőlem aztán tényleg távol állnak. A részekben gyönyörűek a ruhák és már már elhiszem, hogy Carrey tényleg létezik. Nagyon jó lenne egy hasonló blogger/író csajszi a való világban és nem csak olyanok akik egymást ölik egy egy kiadásért. Nagyon érdekes és mai dolgokat dolgoz fel még most is, ha újranézzük. A zénék és a színészek pedig elsőosztályúak.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Rendkívül vicces és tabu témák nélküli sorozat volt. Rövid, tömör részek, főként a szerelem és a szex témákat hangsúlyozva. Néha végig darálok egy-egy évadot.

Heather Graham
Sarah Michelle Gellar
Amy Sedaris
Candice Bergen

A sorozatban Carrie összesen 92 kérdést tesz fel a cikkeiben. Abban az epizódban, amikor Párizsba költözik, azt írja: "Lehet, hogy itt az ideje, hogy befejezzem a kérdezősködést?". Ez az utolsó kérdés, amelyet feltesz a sorozatban.

(ArpiHajdu és Réci )

A négy főszereplő közül egyik sem viseli kétszer ugyanazt a ruhát a sorozatban, egészen a záró epizódig, amikor Carrie ugyanazt a bundát viseli, mint az első évadban.

(ArpiHajdu és Réci )

A 4.évad 12.részéig A sorozat főcíme és Sarah Jessica Parker neve mögött a World Trade Center tornyai látszódnak. A szeptember 11-ei terrortámadás után azonban már az Empire State Building-et láthatjuk.