Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Szex és New York (1998-2004)

Sex and the City

Heather Graham
Sarah Michelle Gellar
Amy Sedaris
Candice Bergen

Dorkateo   2021. 03. 30.

Megtudhatod, hogyan ne legyen tartós párkapcsolatod...

A sorozat érdekes, gyönyörűek a ruhák, a korszakot hűen mutatja be. Ha viszont tartós párkapcsolatot akarsz, tedd pontosan az ellenkezőjét! :)

indingo   2016. 02. 16.

Fantasztikus sorozat volt anno és most is az! Most ismétli az egyik csatorna! Be van állítva felvételre, imádom! Tetszik, hogy sokszor valós problémákat vet fel játszi könnyedséggel, amit a csajok egy reggeli mellett beszélnek meg a közeli kávézóban. A sorozat alatt furcsálltam, hogy Carrie munkahelyét sose látjuk, csak ír!

Deku   2017. 08. 22.

Nem véletlenül méltán híres eme sorozat és Sarah Jessica Parker karaktere nagyon egyedi és kedvelhető lett. Mind a zene mind pedig maga a története a sorozatnak lehengerlő volt.

Szilonka   2018. 04. 11.

Akarva akaratlanul mindenki valamelyik csaj szerepébe gondolja magát vagy legalább is megpróbálja belőni, hogy saját maga melyik karakter is lehet. Sok igazság volt benne remek humorral.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Rendkívül vicces és tabu témák nélküli sorozat volt. Rövid, tömör részek, főként a szerelem és a szex témákat hangsúlyozva. Néha végig darálok egy-egy évadot.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Hát nem a tartós kapcsolatok bemutatásának példájára született meg a sorozat. Sok minden lényegi nem történt benne, inkább lelkizős női sorozat egy-két humorosabb jelenettel.

VvV   2018. 11. 03.

Nyers és szókimondó stílusának köszönhette a sikerét. Én nagyon bírtam.

A sorozatban Carrie összesen 92 kérdést tesz fel a cikkeiben. Abban az epizódban, amikor Párizsba költözik, azt írja: "Lehet, hogy itt az ideje, hogy befejezzem a kérdezősködést?". Ez az utolsó kérdés, amelyet feltesz a sorozatban.

A négy főszereplő közül egyik sem viseli kétszer ugyanazt a ruhát a sorozatban, egészen a záró epizódig, amikor Carrie ugyanazt a bundát viseli, mint az első évadban.

A 4.évad 12.részéig A sorozat főcíme és Sarah Jessica Parker neve mögött a World Trade Center tornyai látszódnak. A szeptember 11-ei terrortámadás után azonban már az Empire State Building-et láthatjuk.

Az az epizód, amelyben Berger egy post-it-en szakít Carrie-vel, a sorozat egyik írójának valós történetén alapszik, akivel egy post-it-en szakítottak.

A sorozat főcímében felfedezhető egy baki, ugyanis amikor Carrie először meglátja a buszt, az még tele van utasokkal, mikor elfordul már üres.