Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

belavagyok   2020. 09. 21.

Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen sorozat tetszeni fog. De még mennyire hogy tetszett. Vagy 10-szer láttam a teljes történetet.

indingo   2016. 02. 16.

Fantasztikus sorozat volt anno és most is az! Most ismétli az egyik csatorna! Be van állítva felvételre, imádom! Tetszik, hogy sokszor valós problémákat vet fel játszi könnyedséggel, amit a csajok egy reggeli mellett beszélnek meg a közeli kávézóban. A sorozat alatt furcsálltam, hogy Carrie munkahelyét sose látjuk, csak ír!

Deku   2017. 08. 22.

Nem véletlenül méltán híres eme sorozat és Sarah Jessica Parker karaktere nagyon egyedi és kedvelhető lett. Mind a zene mind pedig maga a története a sorozatnak lehengerlő volt.

Szilonka   2018. 04. 11.

Akarva akaratlanul mindenki valamelyik csaj szerepébe gondolja magát vagy legalább is megpróbálja belőni, hogy saját maga melyik karakter is lehet. Sok igazság volt benne remek humorral.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Hát nem a tartós kapcsolatok bemutatásának példájára született meg a sorozat. Sok minden lényegi nem történt benne, inkább lelkizős női sorozat egy-két humorosabb jelenettel.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Zseniális nőcis sorozat. Még engem is nagyon jól kikapcsol , pedig az ilyen ruhás , barátnőzős sorozatok tőlem aztán tényleg távol állnak. A részekben gyönyörűek a ruhák és már már elhiszem, hogy Carrey tényleg létezik. Nagyon jó lenne egy hasonló bl... több»

VvV   2018. 11. 03.

Nyers és szókimondó stílusának köszönhette a sikerét. Én nagyon bírtam.

Heather Graham
Sarah Michelle Gellar
Amy Sedaris
Candice Bergen

A sorozatban Carrie összesen 92 kérdést tesz fel a cikkeiben. Abban az epizódban, amikor Párizsba költözik, azt írja: "Lehet, hogy itt az ideje, hogy befejezzem a kérdezősködést?". Ez az utolsó kérdés, amelyet feltesz a sorozatban.

A négy főszereplő közül egyik sem viseli kétszer ugyanazt a ruhát a sorozatban, egészen a záró epizódig, amikor Carrie ugyanazt a bundát viseli, mint az első évadban.

A 4.évad 12.részéig A sorozat főcíme és Sarah Jessica Parker neve mögött a World Trade Center tornyai látszódnak. A szeptember 11-ei terrortámadás után azonban már az Empire State Building-et láthatjuk.

Az az epizód, amelyben Berger egy post-it-en szakít Carrie-vel, a sorozat egyik írójának valós történetén alapszik, akivel egy post-it-en szakítottak.

A sorozat főcímében felfedezhető egy baki, ugyanis amikor Carrie először meglátja a buszt, az még tele van utasokkal, mikor elfordul már üres.

A házassági szerződést, amelyet Bunny aláirat Charlotte-tal mielőtt hozzámegy a fiához, Trey-hez, egy igazi ügyvéd írta.

Az első kutyust, aki Pete-et alakította le kellett cserélni, ugyanis félt John Corbett-tól.

Carrie orosz pasijának, Aleksandr Petrovsky-nak egyes alkotásai valóban az őt alakító színész, Mikhail Baryshnikov munkái.

Willie Garson, aki Stanford-ot alakítja a sorozatban még évekkel a Szex és New York előtt részt vett egy vak randin Sarah Jessica Parker-rel. A kést színész a valóságban is jó barátok.

A jelenetet, amikor Trey eljegyzi Charlotte-ot egy hamis Tiffany's kirakat előtt vették fel, ugyanis a híres üzlet nem járult hozzá, hogy ott forgassanak.