1. évad (2015) - 6 epizód
2. évad (2017) - 6 epizód
3. évad (2018) - 6 epizód
4. évad (2019) - 8 epizód

Hat fiatal, három lány és három fiú, a közelmúltban érettségizett le. A sikeres vizsgák végeztével elhatározzák, hogy a nyarat munkával és pihenéssel töltik el a Balaton partján. A szünidő alatt rájuk talál a szerelem, de az izgalmas kalandok sem kerülik el őket.

(hp)

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.04.26.

2020.04.13 szanko

Az első évad tetszett a legjobban, aztán egyre laposabb lett, de összességében azért teljesen jó. Fiatalokról szóló, könnyed, laza történet. Én kifejezetten szerettem. Jók voltak a karakterek, és a fiatal színészek. Ja és ahhoz képest, hogy magyar sorozat, nagyon pozitív csalódás volt.

2016.02.18 indingo

Mostanában minden filmet megnézek ami magyar. Nem volt egy nagy durranás, naiv fiatalok nyári történetét meséli el. Az egész sorozatnak a főcímzenéje volt a legkiemelendőbb, ez elmond mindent.

2019.10.17 TomÁcs

Egész komoly kis sorozat lett a végén belőle. A fiatal színészek tehetségesek, hitelesek.

2017.07.25 Lonka

Egynyári kaland,a hol már a második nyarat kezdtük. Nézhető kategória, de főként tinédzsereknek ajánlott. Maga a témák, a problémák őket érintik.

2017.12.18 Greeta

Nem annyira rossz sorozat, mert azért történik benne valami, de az ember nem rágja le közben mind a tíz körmét. Talán egy kis humor sokat tudna rajta dobni.

Az eddigi három évad mindegyike 6 részből állt. Szerző: indingo

A harmadik évad esküvői jelenetét a pusztazámori Barcza-kastélyban rögzítették. Szerző: indingo

A sorozat 3. évadát 2017 augusztusában forgatják a pest megyei Pusztazámoron. Szerző: Lonka

A sorozat főcim dala az Intim Torna Illegál Örökké című dala. Szerző: Hablaty

A sorozatot Balatonfüreden forgatták. Szerző: Hablaty

(2019. 10. 30.)
A csúcson ért véget az egyik legjobb magyar sorozat
Hollywoodban bravúrnak számítana, ahogy Zomborácz Virág egyensúlyozott a balatoni ifjúsági sorozat, a romantikus komédia és a komolyabb dramedy elvárásai között, és úgy csepegtette bele sajátos világlátását a szériába, hogy közben megőrizte annak kedves hebehurgyaságát. Több