Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Dobó Kata
Kamarás Iván
Fenyő Iván
Schneider Zoltán

petraszab   2020. 10. 20.

Nekem hiányzott a filmből az érzelem. nem éreztem azt a nagy kémiát a két főszereplő között, ami a sorozat szerint megvolt.

indingo   2017. 12. 05.

Nem voltam elragadtatva az első két résztől. A története lehetne izgalmas, de a párbeszédek elég gyermetegek. Ami tetszett azok a magyar dalok és a bevágott budapesti képkockák.

Norbert93   2019. 01. 26.

Szokásos gyenge magyar sorozat, amit felpromóztak rendesen és szexualitásra épülő sémákra épül.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Már az elejétől kezdve unalmas a sztori. Ez a meglátni és megszeretni nekem béna volt. És részről részre sem lépünk előre, csak toporgunk egy helyben.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Meglepően sokaknak tetszik. Elég bárgyú a története. A részekben sok minden nem történik. A mélypont a két abszolút össze nem illő, nullkémiás főszereplő.

VvV   2018. 10. 29.

A második évad rém kínos. A sok erotikusjelenettel akarják megfogni a nézőket. Szégyen.

Greeta   2017. 12. 14.

Ennyi unottfejű gyereket nehéz lehetett találni, mint a Kovács Patríciát megformáló karakter kölkei. Egyes párbeszédek rém kínosak, nagyon amatőr az egész.

K. Kovács Tamás a koktélkészítés művészetét Pryma Zoltántól tanulta, a forgatás előtt több délutánt vele töltött, hogy hiteles legyen a bárpultos Dávid szerepében.

2016 őszén már leforgatták a sorozat pilot epizódját, amelyben a főszereplőt még Dávid helyett Daninak hívták és Tasnádi Bence alakította.

A sorozat az új-zélandi Step Dave című produkció alapján készült, de a magyar sajátságok figyelembe vételével.