Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Korhatáros szerelem (2017-2018)

Korhatáros szerelem

petraszab   2020. 10. 20.

Nekem hiányzott a filmből az érzelem. nem éreztem azt a nagy kémiát a két főszereplő között, ami a sorozat szerint megvolt.

indingo   2017. 12. 05.

Nem voltam elragadtatva az első két résztől. A története lehetne izgalmas, de a párbeszédek elég gyermetegek. Ami tetszett azok a magyar dalok és a bevágott budapesti képkockák.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Meglepően sokaknak tetszik. Elég bárgyú a története. A részekben sok minden nem történik. A mélypont a két abszolút össze nem illő, nullkémiás főszereplő.

VvV   2018. 10. 29.

A második évad rém kínos. A sok erotikusjelenettel akarják megfogni a nézőket. Szégyen.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Már az elejétől kezdve unalmas a sztori. Ez a meglátni és megszeretni nekem béna volt. És részről részre sem lépünk előre, csak toporgunk egy helyben.

Norbert93   2019. 01. 26.

Szokásos gyenge magyar sorozat, amit felpromóztak rendesen és szexualitásra épülő sémákra épül.

Timcsi   2019. 01. 28.

Örülök, hogy vége lett, olyan nagy benyomást nem letett rám. Számomra nem volt hiteles, amit láttam.

Kovács Tamás
Ónodi Eszter
Ónodi Eszter
Dobó Kata
Kamarás Iván
Fenyő Iván
Schneider Zoltán

K. Kovács Tamás a koktélkészítés művészetét Pryma Zoltántól tanulta, a forgatás előtt több délutánt vele töltött, hogy hiteles legyen a bárpultos Dávid szerepében.

2016 őszén már leforgatták a sorozat pilot epizódját, amelyben a főszereplőt még Dávid helyett Daninak hívták és Tasnádi Bence alakította.

A sorozat az új-zélandi Step Dave című produkció alapján készült, de a magyar sajátságok figyelembe vételével.