1. évad (2017) - 13 epizód
Schneider Zoltán

Ország: Magyarország
Premier: 2017.12.02.

2021.11.23 Péter Fazekas

Első évad nem rossz, második elég szörnyű.

2017.12.05 indingo

Nem voltam elragadtatva az első két résztől. A története lehetne izgalmas, de a párbeszédek elég gyermetegek. Ami tetszett azok a magyar dalok és a bevágott budapesti képkockák.

2019.01.26 Norbert93

Szokásos gyenge magyar sorozat, amit felpromóztak rendesen és szexualitásra épülő sémákra épül.

2018.03.31 Bazzzsi

Már az elejétől kezdve unalmas a sztori. Ez a meglátni és megszeretni nekem béna volt. És részről részre sem lépünk előre, csak toporgunk egy helyben.

2018.04.14 TomÁcs

Meglepően sokaknak tetszik. Elég bárgyú a története. A részekben sok minden nem történik. A mélypont a két abszolút össze nem illő, nullkémiás főszereplő.

K. Kovács Tamás a koktélkészítés művészetét Pryma Zoltántól tanulta, a forgatás előtt több délutánt vele töltött, hogy hiteles legyen a bárpultos Dávid szerepében.Szerző: ArpiHajdu és Réci

2016 őszén már leforgatták a sorozat pilot epizódját, amelyben a főszereplőt még Dávid helyett Daninak hívták és Tasnádi Bence alakította.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A sorozat az új-zélandi Step Dave című produkció alapján készült, de a magyar sajátságok figyelembe vételével.Szerző: ArpiHajdu és Réci