Milan   2020. 06. 21.

Nagyon jó.

indingo   2016. 02. 18.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az első három részben ugyanazok az alapjegyek jeletek meg. Stohl szorgoskodott mint a nyulak (teszem hozzá eléggé rottyon van), Scherer megmutatta énektudását, Tóth Andika benyögött valami értelmeset. Utóbbinál nag... több»

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nem egy rossz sorozat. Nem a mondanivalója miatt szeretjük sokkal inkább a poénok, szituációk miatt. Bár a minden rész elején feltűnő bejátszás nagyban megnehezíti az élvezhetőségét. Viszont az ötlet jó, csak a színészi játékon kéne még javítani

Szilonka   2016. 04. 14.

Eléggé kínszenvedés volt végig nézni, de ha már elkezdetem akkor mondom végig is nézem. Hát voltak olyan részek, ahol csak állt egy helyben a sztori és semmi lényegi nem történt. Elég unalmas volt.

VvV   2018. 11. 03.

A legfőbb bajom vele, hogy semelyik karaktert sem tudom benne kedvelni és így nehéz élvezni egy sorozatot.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Érződik a rengeteg pénz a sorozaton, de valahogy mégsem ragadott magával. Stohlt alapból nem bírom, talán ez is befolyásolja a megítélésemet. A történetében egy helyben topognak.

Lonka   2016. 02. 19.

Elment az a pár rész, sok minden nem történt, helyenként irtó kínos volt. Az első részek valamelyikében a strandon Stohl is úgy takargatta a pocakját, mint a szűzlány a micsurkáját.

Lengyel Tamás
Scherer Péter
Stohl András
Gubás Gabi
Balsai Mónika
Földes Eszter
Gubás Gabi
Stohl András

A főcímdal szövegét Geszti Péter írta.

(Hablaty)

A forgatások elején még az Igazából válás címet szántás a sorozatnak, később változtatták Válótársakra.

(Hablaty)

A Válótársak az RTL Klub saját gyártású sorozata.

(Hablaty)

A holland Divorce sorozat adta az alapját a hazai sorozatnak.

(Hablaty)

A főcímdal Oláh Gergő Beleállok című dala.

(Hablaty)

Dramedynek hívták, pedig se drámának, se komédiának nem volt túl erős az RTL Klub sorozata. Alföldi Róbert és Scherer Péter miatt mégis megérte a Válótársakra kapcsolni. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»