Vélemények: Válótársak (2015)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2016. 02. 18.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az első három részben ugyanazok az alapjegyek jeletek meg. Stohl szorgoskodott mint a nyulak (teszem hozzá eléggé rottyon van), Scherer megmutatta énektudását, Tóth Andika benyögött valami értelmeset. Utóbbinál nagyon látszik, hogy nem sok tapasztalata van filmes téren. A legjobb jelenet az volt, amikor Scherer pofán vágja a lányát. Azt bevallom többször is visszanéztem! :)

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nem egy rossz sorozat. Nem a mondanivalója miatt szeretjük sokkal inkább a poénok, szituációk miatt. Bár a minden rész elején feltűnő bejátszás nagyban megnehezíti az élvezhetőségét. Viszont az ötlet jó, csak a színészi játékon kéne még javítani

Szilonka   2016. 04. 14.

Eléggé kínszenvedés volt végig nézni, de ha már elkezdetem akkor mondom végig is nézem. Hát voltak olyan részek, ahol csak állt egy helyben a sztori és semmi lényegi nem történt. Elég unalmas volt.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Érződik a rengeteg pénz a sorozaton, de valahogy mégsem ragadott magával. Stohlt alapból nem bírom, talán ez is befolyásolja a megítélésemet. A történetében egy helyben topognak.

VvV   2018. 11. 03.

A legfőbb bajom vele, hogy semelyik karaktert sem tudom benne kedvelni és így nehéz élvezni egy sorozatot.

Lonka   2016. 02. 19.

Elment az a pár rész, sok minden nem történt, helyenként irtó kínos volt. Az első részek valamelyikében a strandon Stohl is úgy takargatta a pocakját, mint a szűzlány a micsurkáját.

Timcsi   2016. 06. 19.

Egyszer meg lehet nézni, ha nincs jobb, de sokszor fráasztó közhelyesé s nevetséges.

Greeta   2017. 12. 14.

Nagyon menőt, amerikai jellegű sorozatot szerettek volna készíteni. Hát nekem a története is elég jellegtelen, semerre sem tartó sorozat és a szereplők játéka is hagy némi kívánni valót maga után.

petraszab   2019. 04. 15.

Az első évadban még volt potenciál. Maga az ötlet sajnos aktuális. Voltak benne jó megoldások és párbeszédek, de a színvonal esett az évadok előrehaladtával.

Evcsi95   2018. 01. 22.

Minden héten alig várom a következő részt. Magyar sorozathoz képest egész jó. A színészek nagyon jól hozzák a karaktereket.

a-arnold   2016. 08. 23.

Nekem bejön a sorozat. Tóth Andi miatt kezdtem el nézni, és szerintem teljesen jó.... Remélem a 2. évadba sokkal többet fog benne szerepelni Andi, az első évadba alig alig szerepelt pár jelenetnél...

Annuska   2016. 04. 04.

Végignéztem mért érdekelnek a magyar alkotások, de elég gyengécske. A történet még jó is lehetne, de nem az. Az egyes részek kicsit unalmasak és egyformák voltak, az alapsztori nem igazán haladt előre.

Niki19   2015. 12. 29.

Számomra egyáltalán nem tetszik ez a sorozat, bár lehet csak Stohl András miatt. Nem tetszik benne, ahogyan a színészek a karakterüket alakítják. Nem ajánlom.

Luxury   2015. 12. 29.

Ahhoz képest, hogy magyar, szerintem nézhető alkotás, bár messze nem a legjobb, de a fejlődés útjára léptünk (?) Humoros és elgondolkodtató egyben az egész történet.

csocsicsoda   2016. 11. 22.

Elég gyenge. Közhelyes történet gyenge megvalósításokkal. A 2. évadot kár volt elkészíteni. Kellemetlen színészekkel megspékelve.

Panna   2016. 06. 17.

Nem igazán jött be, olyan bohóckodás volt az egész. Erőltetett szaga volt az egésznek, az alaptörténet elolvasása után érdekes volt, de nem igazán sikerült érdekesre megvalósítani.

punktum   2016. 06. 25.

Nagyon fárasztó volt, örültem, hogy vége lett. Stolh mint álompasi?

Mliklós29   2016. 08. 22.

Kiszámítható és mind a mellet unalmas is. Sok pénz rá lett áldozva a produkcióra, de először írni kellet volna egy normális történetet.

Cirmici   2016. 01. 14.

Egészen nézhető sorozat. Engem valamilyen szinten megfogott,mert vannak benne vicces elemek, ugyanakkor bemutatja,hogy két nem kozott milyen ellentetek es harcok/ kompromisszumok lehetnek

Kaslerka   2016. 12. 17.

Szerintem egy teljesen korrekt magyar sorozat. Tetszik.

HanGa   2016. 04. 27.

Az elején kedveltem, az első pár rész jó volt, egyszerű, de humoros. Utána már valahogy leült a történet pedig épp hogy be kellett volna gyorsulni. Nem igazán értem az írókat.

H.a.n.n.a   2016. 02. 27.

Unalmas, közhelyes magyar sorozat sok-sok adófizető sok-sok pénzéből. Filmélményeim nem gazdagodtak vele, a történet sablonos vacak a szereplők pedig csapnivalóak néhány kivételtől eltekintve.

Limné Köppel Andrea   2018. 04. 12.

Imádom! Remélem még lesznek részei, mert elég befejezetlenül ért véget!