Vágyak/Valóság

Sex/Life
Bazzzsi

1. évad (2021) - 8 epizód
2. évad - 6 epizód

Egy kisvárosi anyuka fantáziadús utazásra indul az emlékei között, miközben házasélete éles ellentétet mutat vad gyermekkorával.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Stacy Rukeyser
Premier: 2021.06.25. | Netflix (2021.06.25.)

2023.12.10 Viktória401828

Egyszer teljesen jó volt.

Igazából nem volt se jó, se rossz. Voltak benne nagyon jó és nagyon klisé és nem túl szerencsés pillanatok is, de összességében minden rész végén jött a késztetés, hogy nézzem a következőt, szóval jó volt. A lezárása nekem nagyon nem tetszett, amiatt le is akartam húzni, de végül csak megjegyzem.

2021.10.11 indingo

Nekem tetszett. Vállalom. Ha valaki csak a szexjeleneteket látja benne, azt csak sajnálni tudom. Van mondanivalója a történetnek, bár nem feltétlenül kellene az a második évad.

2023.03.05 szemtelen

Ramaty kamaty

Hányaveti forgatókönyv, hányaveti módon játszott jelenetek, hajszálvékony értékelés a mai kapcsolatokról. Az első évad nívótlan minőségét a második évad még provokatívabb és abszurdabb narratívája tovább rontotta. A kapcsolati problémával küzdő Billie bonyolult, tétova hezitálásai rosszak és unalmasak, a sorozat pedig hibás és valótlan válaszokat ad a válságos helyzetekre. A drámai erotika műfaja szenzációhajhász, és ez tömeges közönséget vonz, ami persze fontos szempont Netflix szinten, de sehol és semmiképpen nem reprezentálja átfogóan a párkapcsolatokat.

2021.08.20 Ildikó Bacskai

Én nem értem ezt a lepontozást... Gondolom, a túl sok "felszínes" szexjelenet kiveri az embereknél a biztosítékot. Én nem tudtam, hogy a film körül felhajtás van vagy volt, de lehet, hogy jobb is. Ami miatt a filmet zseniálisnak értékelem, az a monda... Több

2021.10.13 Bazzzsi

Nekem unalmas volt a főszereplőnő vívódása, de a férj hozzáállása sem tetszett, illetve hogy beleolvas a nő személyes irományaiba.

Sarah Shahi és Adam Demos a való életben is egy párt alkotnak. Szerző: indingo