Norbi

Mikecz Estilla
Udvarias Anna
Pálos Hanna
Géczi Zoltán

A Csak színház és más semmi című dramedy a színházi világ kulisszái mögé kalauzolja el a nézőt. A humoros, de egyben drámai jelenetekben is bővelkedő sorozatban bepillantást nyerhetünk abba, miként jelenik meg a teátrumi és az azon kívüli életben a szakmai irigység,… Több

Forgatókönyvíró: Divinyi Réka, Goda Krisztina
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2016.01.10.

2019.04.19 petraszab

Már előre sajnálom, hogy vége lesz. A karakterek eléggé kinőtték magukat. A színházas környezet engem elvarázsolt.

2017.04.11 indingo

A második évad sokkal jobb lett mint az első. Itt mindent kimondtak és jó kis poénok voltak benne. Több szerep jutott a háttérszereplőknek is gazdagítva ezzel a sorozatot.

2016.04.14 Szilonka

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

2017.10.23 Bazzzsi

Egész pofás hazai sorozat, helyenként jól megírt és vicces párbeszédekkel, másutt kicsit túljátszott és túlerőltetett jelenetekkel. Egy könnyed limonádé, kellemes kikapcsolódást tud nyújtani egy fáradt nap végén.

2018.04.14 TomÁcs

Rég készült Csányi-Schell produkció gyorsan csinálni kellett egyet. Nem tudom, hogy a 3. évaddal véget is ért a sorozat, de minden szálat lezártak. Tetszett a színházi környezet és maga a történet is.

A sorozat főcímdalát Nika énekli.Szerző: Szilonka

Mikecz Estilla az ELTE BTK japán szakára járt.Szerző: indingo

A sorozatoz a Thália Színházban forgatták. Szerző: Hablaty

(2017. 04. 08.)
Irány a Moszkva tér!
Hirtelen ugrott be: Szervét Tibor a Csak színház és más semmiben pont olyan, mint Kuligin a Három nővérben. Még mondja is, hogy mens sana in corpore sano. Mondjuk, ép testből van itt néhány, de ép lélek... CSÁKI JUDIT KRITIKÁJA. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 01. 18.)
Az MTVA legyártott egy jó sorozatot – amit aztán alig fog látni valaki
A Csak szex és más semmi folytatásaként beharangozott - valójában nem az - Csak színház és semmi nem lett rossz. Kár, hogy szinte zéró promócióval kellene beverekednie magát a köztudatba. Több
Társas játék
2011