Csak színház és más semmi

(Csak színház és más semmi)

indingo  2017. 04. 11. 11:04

A második évad sokkal jobb lett mint az első. Itt mindent kimondtak és jó kis poénok voltak benne. Több szerep jutott a háttérszereplőknek is gazdagítva ezzel a sorozatot.

Szilonka  2016. 04. 14. 19:04

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

Lonka  2017. 07. 24. 18:54

Eléggé odatették magukat a készítők. A párbeszédeket értelmesen írták meg, sokszor pikirt és odaszólós dumával. Humoros kis sorozat a színhát világáról.

Hablaty  2016. 10. 13. 12:28

Sok filmélményt nem nyújtott. A színházi életbe nagyobb betekintést engedhetett volna.

Hercegno  2017. 02. 26. 00:36

Sajnálom a sorozatot, jól megírt, jól játszott, jól rendezett volt. Még az is megtörtént, hogy megkedveltem olyan szinészt akit egyébként más olcsó komédiás szerepei miatt nem különösebben kedvelek (Csányi Sándor), itt nagyon tetszett a játéka. De mondhatnám Szervét Tibort is és másokat is.

Schell Judit
Udvarias Anna
Pálos Hanna
Géczi Zoltán
24.hu: Az MTVA legyártott egy jó sorozatot – amit aztán alig fog látni valaki
A Csak szex és más semmi folytatásaként beharangozott - valójában nem az - Csak színház és semmi nem lett rossz. Kár, hogy szinte zéró promócióval kellene beverekednie magát a köztudatba.
Revizor: IRÁNY A MOSZKVA TÉR!
Hirtelen ugrott be: Szervét Tibor a Csak színház és más semmiben pont olyan, mint Kuligin a Három nővérben. Még mondja is, hogy mens sana in corpore sano. Mondjuk, ép testből van itt néhány, de ép lélek... CSÁKI JUDIT KRITIKÁJA.

A sorozat főcímdalát Nika énekli.

(Szilonka)

Mikecz Estilla az ELTE BTK japán szakára járt.

(indingo)

A sorozatoz a Thália Színházban forgatták.

(Hablaty)