Csak színház és más semmi (2016)

Csak színház és más semmi

indingo   2017. 04. 11.

A második évad sokkal jobb lett mint az első. Itt mindent kimondtak és jó kis poénok voltak benne. Több szerep jutott a háttérszereplőknek is gazdagítva ezzel a sorozatot.

Szilonka   2016. 04. 14.

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

Norbi   2018. 07. 10.

Nekem tetszett . Ami különösen megragadott, hogy nem csak a főszereplők körül forgott a világ. Nagyon jó poénok voltak, amik jókor is hangzottak el, a színház mint téma remek ötlet. Természetesen nem ilyen egy színház, ez egy koncentráltabb változata annál, de ez engem mint nézőt nem zavar. A szereplők hitelesek voltak a szememben, és sok megmosolyogtató rész után egyre jobban kíváncsi voltam rájuk. Csak ajánlani tudom mindenkinek, itt a bizonyíték a magyar filmipar fejlődésének.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Rég készült Csányi-Schell produkció gyorsan csinálni kellett egyet. Nem tudom, hogy a 3. évaddal véget is ért a sorozat, de minden szálat lezártak. Tetszett a színházi környezet és maga a történet is.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Egész pofás hazai sorozat, helyenként jól megírt és vicces párbeszédekkel, másutt kicsit túljátszott és túlerőltetett jelenetekkel. Egy könnyed limonádé, kellemes kikapcsolódást tud nyújtani egy fáradt nap végén.

Schell Judit
Mikecz Estilla
Udvarias Anna
Pálos Hanna
Géczi Zoltán

A Csak szex és más semmi folytatásaként beharangozott - valójában nem az - Csak színház és semmi nem lett rossz. Kár, hogy szinte zéró promócióval kellene beverekednie magát a köztudatba. több»

Hirtelen ugrott be: Szervét Tibor a Csak színház és más semmiben pont olyan, mint Kuligin a Három nővérben. Még mondja is, hogy mens sana in corpore sano. Mondjuk, ép testből van itt néhány, de ép lélek... CSÁKI JUDIT KRITIKÁJA. több»

A sorozat főcímdalát Nika énekli.

(Szilonka)

Mikecz Estilla az ELTE BTK japán szakára járt.

(indingo )

A sorozatoz a Thália Színházban forgatták.

(Hablaty)